Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sinsay megéri? A képpel...

Szmuki kérdése:

Sinsay megéri? A képpel megegyező ruhadarabot kapsz?

Figyelt kérdés
Nekem gyanúsan olcsó,nem várok tőle minőséget ,de azt szeretném kapni ami a képeken szerepel. Felkeltette az érdeklődésemet, ugyanis ha úgy nézem 2x annyit tudok venni x összegen mint pl h&m vagy zara
2020. máj. 6. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megéri:) Nekem sok ruhám van onnan, és teljesen jó minőségű, semmiben nem csalódtam még.
2020. máj. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Igen. 😀
2020. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van a Facebookon egy Sinsay-es csoport, ott lehet érdeklődni termékek felől. Múltkor láttam, hogy valaki kitett egy nadrágot, hogy megéri-e, és sokan azt kommentelték, hogy 2 mosás után bolyhosodik.

Szóval szerintem lép be oda, és érdeklődj.

Egyébként én még sose rendeltem onnan, csak rendes üzletükben vettem pólókat 500 és 1000 Ft-ért (van az üzletnek egy olyan része, mint egy turkáló, egy asztalra rá van rakva egy kupac ruha, és lehet keresgélni), azokat szeretem és megérte. Egyik pólóm már nagyon sokszor volt rajtam, mostam is sokszor és csak most kezdett a minta kopni.

2020. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hallottam ismerőseimtől hogy a méretezésük nem jó így nem szivesen kockáztatok:(
2020. máj. 6. 21:51
 5/8 anonim válasza:
51%
Szerintem teljesen jó, nekem eddig bevált, mivel elég magas vagyok meg nem is vékony így általában az xl-l eset rendelem meg, de egyszer sem volt még kicsi. Eddig mindig azt kaptam amit vártam, én csak ajánlani tudom. 🥰
2020. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nekem az egyik kedvenc üzletem. Nagyon olcsó, és az aktuális visszafogottabb divatot találod meg benne. Jók a színek, igazából 100%-ban tinilányoknak ajánlanám! Hogy értsd, hogy milyen az izlésem, és hogy mi alapján mondom ezt, ahol vásárolni szoktam: Tally Weijl, Bershka, Sinsay, Reserved, Stradivarius, Mango. És amugy a minősége is szerintem nagyon jó, még egy sinsay-es ruhámmal sem volt semmi baj

Ja és a képen is ugyanolyan, mint élőben! :)

2020. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 Tudnád linkelni a fb-s csoportot? :)
2020. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is van pár ruhám onnan, ha nem mersz a véletlenre hivatkozni, akkor személyesen üzletben is lehet nézelődni és nem csak a neten :)
2020. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!