Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lány teljesen belém van esve, de nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Az a helyzett, hogy van egy csaj, aki nagyon szerelmes belém, de nekem nem tetszik. Mondjuk egy érv van, ami mellette szól, az pedig az, hogy eszméletlen jó nővére van. Nem akkarom megbántani, mert nem tetszik, de nem is akkarok együtt lenni vele. Szerintetek hogyan rázzam le, mert állandóan rám száll. Ha tudtok segíteni azt nagyon megköszönöm.

2020. máj. 15. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Orulj a fejednek, h van legalabb akinek tetszel. Ne legyel ilyen valogatos, ha jot akarsz az eletben……..
2020. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki finoman, hogy nem tetszik neked. Vagy ha az nem elég, akkor jelentsd ki, hogy nem akarsz tőle semmit, nem lesz köztetek soha semmi.

(Amúgy az mi, hogy " egy érv van, ami mellette szól, az pedig az, hogy eszméletlen jó nővére van"? Most komoly?)

2020. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Légy egyenes és őszinte. Köszönöd, hogy vonzónak talál de sajnos nem szeretnél vele kapcsolatot. Ez nem az ő hibája, ne vegye magára. Bla bla.


Ha értetlen vagy erőszakos, akkor viszont kicsit erőteljesebben kell tisztázni a dolgot. A nem az nem.

2020. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha, komoly! A nővére tényleg nagyon jó. Lehet, hogy olyan lesz, mint a nővére vagy hasonló... akkor járnék vele
2020. máj. 15. 15:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elobbit a masodiknak irtam
2020. máj. 15. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Ja, hát ez nekem nem így jött le.

Döntsd már el, hogy most akkor mit akarsz...

2020. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egy pár évig biztos nem szedetnék vele összejönni. De nem akkarom leírni magam nála.
2020. máj. 15. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!