Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok!Nálatok előny az ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Nálatok előny az ha a palinak kockás a hasa?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 06:43
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
50 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Mindegy, nem ez alapján fogok dönteni.
2020. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
24%

Szeretik :)

F

2020. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
értem hogy nem az alapján döntötök de azért kíváncsi vagyok hogy pozitívum-e?
2020. máj. 22. 08:27
 4/18 evelin9436 válasza:
92%
Nálam nem pozitívum volt már kapcsolatom egy sráccal akinek az volt állandóan lemondta a programjainkat mert ő épp edzett szép szexi meg minden de ha össze jövök valakivel nem a hasa miatt lesz de amúgy egyénenként változó . 23 éves nő gyerekkel és nem kocka hasú férjel ?)
2020. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért az sem mindegy, hogy ez mit takar. Egy kis kockahas vonzó, de személy szerint nekem a testépítők már inkább taszítóak, szóval nem tetszik ha egy fiú agyon gyúrja magát.

És ahogy előttem is mondták, az sem mindegy, hogy ő ezzel hogyan/mennyit foglalkozik. Ha ez már a kapcsolatra szánt idő rovására megy, akkor nem kellene, akármemnyire is jó a teste. Illetve vannak ezek a tipikus izomhuszárok, akiknek az egója fel, az iq-ja meg le megy azért mert elkezdett gyúrni és akkor ő most milyen jó csávó.

Szóval igen, egy mértékig vonzó, de ha jobban szereted a tested, mint a barátnőd, akkor inkább ne is kezdj párkapcsolatba.

2020. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ös jól írta. A kocka has amúgy jó, de túlzásba esve nagyon nem vonzó.


Egyébként meg attól is függ kiket akarsz megcélozni. Nyilván egy kocka hasú lány értékelni fogja... de ha mondjuk egy introvertáltabb lány megnéz téged az utcán és be is jössz neki, valószínűleg lesznek olyan gondolatai, hogy "jaj, egy ilyen jó pasi rám se nézne".


Meg persze EQ és IQ szintjén sem baj, ha nemhogy csak rendelkezel velük, de magas értéket is képviselnek.

2020. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat akkor kifejezetten tetszik a lányoknak
2020. máj. 22. 09:55
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten nem tetszik a lányoknak.

A lányoknak az tetszik ha kedves, illedelmes vagy velük és a személyiségedben valamivel meg tudod őket fogni.

Ha ez nincs meg, akkor a kocka hasat is b@szhatod.

2020. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
mármint úgy tetszik nekik hogy megdobja egy aprócskát a látványt nem úgy hogy ha leszálkásodok elég odaröfögnöm hogy szét a lábat és szerelembe esik
2020. máj. 22. 10:07
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön a kockás has nagyon is, de nem ez alapján választok pasit. Valószínű mire eljutnank addig, hogy lassam a hasat mar reg szerelmes lennek bele ugyhogy nekem aztan tok mindegy 😃

De teny, hogy nagyon jol nez ki a kockahas

2020. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!