Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Antiszociális vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki tetszik és beszélünk rendesen, ezzel nincs baj. Az osztályomban is elég népszerű vagyok és van sok barátom. Mégis sosem vágytam rá, hogy velük beszéljek, találkozzak (ebből kivétel a lány, de már vele is előfordult, hogy nem akartam beszélni). Ezt ne úgy képzeljétek el, hogy nem szeretem a társaságukat, csak én sose kerestem őket. Elég jól elvagyok otthon egyedül, bár igazából bárhol. Erről a csajjal is beszéltünk, szerinte ha így folytatom el fogom rontani a közösségi életem például egy új iskolában vagy egyetemen. Én sose gondoltam, hogy ez rossz, amíg ő erről nem így vélekedett. Szóval most érdekel: Ez rossz? Antiszociális vagyok?

2020. máj. 25. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki szokott így érezni csak más-más mértékben. Mindenkinek szüksége van a magányra, de hidd el a társaságra is. Csak te lehet nem érzékeled ezt nagyon mert mindig vannak körülötted emberek.
2020. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván egy aktív közösségi életet élő lányról van szó, akinek fontos, ki mit gondol róla. Az ő szemében ez rossz, hisz el se tudja képzelni, hogy lehet élni tömérdek "barát" és népszerűség nélkül.


De amúgy nincs ezzel semmi gond, nem mindenkinek fontos, hogy legyen közösségi élete. Én se szoktam nagy társaságokba járni, elvagyok egymagamban itthon, van pár barátom, velük szoktam beszélni meg ilyenek, de mióta nincs suli, velük se találkozom. És annyira nem is hiányzik. Ha neked ez az életmód megfelel, nincs semmi baj vele. A lényeg, hogy TE jól érezd magad.

2020. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kezdtem el ismerkedni a lánnyal, mert azt hittem olyan mint én, de megismertem és ez a tulajdonság nélkül is bejön. Nem annyira népszerű csak egy kis baráti köre van de az nagyon szoros és ezért nem ért engem.
2020. máj. 25. 14:17
 4/5 anonim válasza:
100%

Ő másképp vélekedik a közöségi kapcsolatok fontosságáról, ennyi. Antiszociálisnak nem mondanálak, az teljesen más dolog. Nekem inkább introvertáltnak tűnsz, vagyis nincs szükséged folytonos érintkezésre másokkal. Egy introvertált is simán lehet népszerű.


Nem rossz dolog, ha neked így jó, akkor teljesen oké. Gondolom ha sok barátod van, akkor nem megy nehezen az ismerkedés, ami később, ha új helyre kerülsz, jól fog jönni egy s másban.

2020. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2020. máj. 26. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!