Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy gond? :c

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy gond? :c

Figyelt kérdés

Mennyire "gáz" a fiúknak ha egy lány.. hát nem túl szociális ember? Inkább visszahúzódó.

Nagy gond lehet?

Leginkább velem egykorú emberek válaszát várom, de persze mindenki véleménye érdekel :)

16/l



2016. dec. 1. 16:47
 1/6 anonim válasza:
Nem gond illetve hát attól függ mégis mennyire nem szociális. Azért egy átlagos pasinak viszonylag nehéz egy visszahúzódó lányhoz közelednie,bár még mindig több eséllyel mer kezdeményezni mint egy 3592398127864939 lájkos profilképű cicababánál.
2016. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bajnak abszolút nem baj, csak ha nem vagy szociális típus, akkor hol szeretnél ismerkedni?

16F

2016. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na látod ez egy jó kérdés. Amúgy nem tudom. Őszintén szólva azt sem tudom, hogy ki az az elvetemült aki egyáltalán beszélgetne velem :D
2016. dec. 1. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj :D
2016. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok az, sőt, lényegében társaságban - meg úgy alapból - meg sem szólalok, a páromnak viszont mindent elmondok. Okés, kissé noszogatnia kell, meg határozottnak lennie, de működik, és neki egyre inkább megnyílok.


Ismerkedni... neten találtam rá, majdnem egy éve, és határozottan működik vele a dolog - a bulikban csak szexre kellettem volna általában.


27N

2016. dec. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bulikba én amúgy sem járok szóval nincs mitől tartanom :D
2016. dec. 2. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!