Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogyan nézett ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan nézett ki a legszebb lány akit valaha láttatok? Illetve lányok, hogy nézett ki eddig a lehelyesebb fiú akit valaha látattok?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon jó az ízlésem. Amikor egyszer felmentem Székesfehérvárra, tőlem egy 180 km-re. Ott láttam meg életemben a legeslegszebb lányt. Akit le is szólítottam, de sajnos elutasított, viszont normálisnak TÜNT! Nagyon gyönyörű volt: hosszú fenékig érő göndőr szőkésbarna dús haj (Szerintem alapból egyenes neki, csak kivasalta!) nagyon nagyon szép sima aranyos fiatalos tini arc! Olyan 15-16 évesnek nézett ki. gyönyörű kék szemek. Nagy és nagyon formás popsi. Közepes vastagságú comb. Eléggé nagy kb C-s mell. Lapos has ami kicsit kockás volt, de csak annyira, hogy tetszhetős legyen. Vékokny testalkat, (nem sovány). Kb olyan 177-180 cm magas lehetett. Én vagyok 181 cm nálam egy picivel volt alacsonyabb ahogy láttam. Úgy emlékszem magassarkú nem volt rajta.


Ritkán látok hasonlóan szép lányokat. De ez a csaj kűlsőleg, korban a full ideálom volt! Gyanítom, hogy a legtöbb fiú hasonló kinézetű lányokat fog írni mint én.


Én egy barna szemű, barna hajú. Sportos, közepes testalkatú fiú vagyok. A belsőmről, magamról majd valószínűleg esetleg privátban írok!

18/F



2020. jún. 1. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Hasonlóan mint az akiről írtál. Csak, hogy az ilyen nők 20-22 évesen szebbek szoktak lenni, szerintem. Kevés ilyen lány van és azokból is a 90% egy felszínes r*banc!

17/F/ Veszprém

2020. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
17:28 Szerintem az, hogy felszínes e valaki nem külsőtől függ. Attól még lehet szép belsőre is. Bár lehet benne valami, mert a kisvárosban ahhol én lakok a legtöbb olyan lány is felszínes aki nem nézz ki egyátalán jól.
2020. jún. 1. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát, amit itt leírtál annak kb. pont az ellenkezője. :D Mandulaforma barna szemek, hosszú, sötétbarna haj, vékony testalkat, de hastájékon egy kis poci, kis marékrafogható cicik, kicsi, de izmos fenék, max. 160cm magasság.
2020. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nyaraláson láttam egy fiút akire talán mondhatnám, hogy a legjobban nézett ki. Bár inkább a kisugárzása volt nagyon jó. Olyan 180 körül lehetett, széles vállak, vékony/átlag/izmos testalkat. A haja nem volt túl hosszu ilyen 3 centi körül és szőkésbarna. A szeme barna és kiváló mosoly. 18-19re saccolnam. 16/l
2020. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Láttam egyszer (pontosabban négyszer) egy fiút... Magas (nagyon magas) és vékony volt, szőkésbarna hajjal. Kb első látásra megfogott a külseje, meg a kisugárzása is. És akkor még nem is hallottam szavalni :D (versmondón voltunk) Azóta is reménykedek, hogy összefutunk újra, akkor talán még megszólítani is lesz bátorságom.


16/L

2020. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
19 volt, hosszú olajbarna haj, kicsit vékonyabb mint kellett volna de úgy volt tökéletes :) Ja, kihagytam hogy együtt voltam vele c:
2020. jún. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
A sulinkban rendezett kosarmeccsen láttam először. Velem egy idős srác, 195 cm,barna olyan kb 4 cm hosszú haj,gyönyörű kék szemek, átlagos testalkat. Azóta se láttam nála helyesebben és ez kb 2 éve volt. 18/L
2020. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a leghelyesebb srác, akit láttam: Magas, olyan 180 lehetett, nem TÚL izmos, de nem is sovány,sötétbarna haj, fekete szem, napbarnított bőr... kábé velem egyidős lehetett ...Kár, hogy a strandon láttam, amikor hazafelé mentünk 😂
2020. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Hófehér bőr, nem túl sovány, de nem is túlsúlyos vagy túl izmos, középmagas vagy alacsony, cuki lány. Nagy puha, természetes cicik, nagy bimbóudvarral, nem baj ha lóg, kis kerek popsi. Minél világosabb hajszín, szőkés barna vagy szőke, hosszú egyenes vagy hullámos haj. Szép, finom kezek, rövid körmökkel. Dús ajkak, világos színű szem, kék vagy zöld. Laza, kényelmes ruházat, amit könnyű levenni. Minél kevesebb kiegészítőkkel, ha lehet akkor semmi.


Az életben még nem voltam olyan lánnyal, akin ebből minden passzolt, csak részben, de ez számomra az ideális.

2020. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Sosem fogom elfelejteni a pillanatot, bár még csak fotóról láttam. Nem is tudom, agyvérzést kapnék a közelében, azt hiszem, ha élőben meglátnám.

Az egyik tanár-ismerősöm fia az illető. Maga Dionüszosz alkothatta meg, annyira hibátlan teremtmény. Világos bőrtónusú, természetes, stílusos fazonú vörös sörénnyel megspékelve, olyan gyönyörű mandulavágású szemekkel, hogy csuhajja. Mint a frissen lefőtt eszpresszó. Az arca szögletes, az ajkai formásak és keskenyek, de így jó, ahogy van. Az orra ilyen enyhén “nimfa papagájos”, de istenien néz ki. :D

Olyan 185 cm magas lehet, arányos srác, úgy tudom, sportolt korábban. A stílusa nagyon elegánsnak tűnik fotókról - gyakran hord nyakkendőt, inget, érdekes összeállításban, színkombinációban. A posztjai alapján intelligens, 23 éves választópolgár.

A portréjával újra lehetne vakolni a Sixtus-kápolnát. :)

19/L :)

2020. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!