Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Most akkor hogy is van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ti szeretitek ha egy lánynak jó étvágya van, de azt is szeretitek ha vékony (tudom van olyan aki a teltebb lányokat szereti) csak az a baj hogy az emberek többségénél ez a két dolog nem fér össze. Most akkor magyarázzátok már el hogy hogy van ez?

2020. jún. 1. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem minden fiúnál van ez így. Én például szeretem a vékony lányokat de ha van rajta pár kiló felesleg, az sem zavar mert én sem vagyok tökéletes.

Ahhoz meg egyáltalán nincs közöm hogy mit eszik meg hogyan eszik. Egyen azt amit akar.

16/F

2020. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát igen... Ne csak salátát egyek, nem igaz, hogy egy kis pizza nem fér bele, utánna meg jön a husika becézés.
2020. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel , de azért ne legyen 100kilós.
2020. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt a két állítást nem ugyanaz a srác mondta.
2020. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó étvágy? csak ne csipegessen mert rossz nézni és mindegy milyen a tested ha szeretlek (erős példa) plusz kilókkal nincs baj a személyiség fontosabb de ha jobban érzed magad vékonyan akkor van ez az egészséges táplálkozás nevű dolog és az enberek szoktak néha sportolni.
2020. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem egy pizza miatt fognak husikának becézni.

Egyébként én zabálok mint a ló, és egy deka felesleg sincs rajtam, sőt...

Folyamat gyorsétterembe tömöm magam a legfincsibb kajákkal és vagyok 60kg/173 centi


Amúgy ha már ez a kérdés felmerült, szerintem a vékony lányoknak mondják azt hogy nyugodtan ehez pizzát nem fog tőle elhízni, téged mert azért hívnak husikának mert neked már nem kéne pizzát enni hanem erősen fogyózni.

2020. jún. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A jó étvágy nem egyenlő azzal hogy összezabálsz minden egészségteoen vackot. A salátát is lehet jó étvággyal enni, viszont rossz nézni amikor a csaj csak turkál a kajában meg csipeget, hogy jaaaj, nehogy túl sokt egyen.

Barátnőm pl vegetáriánus tehát evidens hogy nem fog pizzát meg hamburgert enni, de azokat a kajákat is lehet jó étvágyal enni, amiket ő eszik.

2020. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 0-24 ben eszek és nem hízok.

Legalábbis látszatra 45 kilósan ugyan így néztem ki, most vagyok 57.

2020. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!