Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehetek valószínúleg, elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetek valószínúleg, elég tipp is?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudom nagyon a szexualitásomat, viszont visszagondolva hogy még 13 évesen irogattam egy sráccal és nagyon szimpi volt kedveltem nem tudtam nem rá gondolni, de aztán ugymond ejtett az exéért, viszont nem voltunk egy pár, asszem aznap akartam elmenni a találkozó helyre (első alkalom lett volna hogy találkozunk) ed tiltás után, heteken át szomorú voltam, aztán 14 évesen 8ikban a legjobb barátnőmmel volt egy-két álmom fantáziám de hamar elment miután elballagtunk, aztán idén a uj barátnőm egyik haverjával egy-kétszer kimentünk egész nap mindennap órákat beszélgettünk, de végül csak barátok maradtunk mivel szerzett egy csajt magának és szintén ejtett ő is, így kivételesen most én tiltottam, viszont a barátnőmről is volt egy-két fantáziám hasonló na


ebből kifolyólag talán pánszexuális vagyok bár kitudja, nem volt még első csók se kapcsolatom se .-.



Szerintetek hova sorolhatnám magamat kb 0 tapasztalattaL? xd


17/L



2020. jún. 4. 01:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A szakemberek 22 éves korra teszik a szexuális irányultság végső kialakulását. Addig ráérsz agyalni ezen.
2020. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!