Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbánta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbánta?

Figyelt kérdés
Beszélgettem pár éve egy fiúval, úgy volt, hogy összejövünk, de az első találkozás után nem írt, pedig sokat beszélgettünk hogy megpróbáljuk. Rá pár hónapra én összejöttem mással, akit azóta megismert. És nemrég mondta a mostani barátom, hogy azt mondta, az a másik fiú, hogy neki nem jött úgy össze a szerelem , mint nekünk. Folyton kérdez minket, hogy hogy vagyunk, és amikor mondta hogy neki nem jött úgy össze a kapcsolat, mint nekünk olyan volt, mintha egy kicsit irigy lenne ránk (de nem rosszból). És azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek megbánta ezek alapján, hogy nem velem jött össze? (Már rég együtt vagyunk a barátommal és jól is megvagyunk, ez pusztán csak érdekel, mert amúgy nagyon jóba voltam a fiúval, mindent megtudtam vele beszélni, ahogy ő is velem)

2020. jún. 7. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megbánta, de nem akar beleszólni a kapcsolatotokba
2020. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bánta meg. Szimplán szeretne egy jó párkapcsolatot. Én is voltam hasonló helyzetben mint a másik srác aki ejtve lett, de nincs más szándéka,nem bánta meg csak keresi a megfelelő lányt.
2020. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán még reménykedik is egy kicsit, hátha szingli leszel.
2020. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megbánta egyáltalán, ellenben ettől még lehet, hogy nem talált rá a szerelem azóta se.
2020. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetertek a masodikkal
2020. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!