Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy fizikailag erősebbek voltatok egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Például szkanderban, vagy játékos birkózásban, stb... meséljétek el, hogy történt, és a fiú hogy reagált a vereségére. Köszönöm előre is!

2020. jún. 17. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Szkanderben volt, hogy lenyomtam fiút ráadásul mindenki látta.. Én jót nevettem az egészen mert egyébként egy vékony lány vagyok senki nem nézte ki belőlem. A fiú már nem nevetett annyira. Mondogatta, hogy csalok.. Aztán a visszavágóban már hagytam nyerni, hogy helyreálljon az egója.
2020. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Volt. Altalanos 7.osztalyban egy fiu durvan nekem esett minden ok nelkul, mit ne mondjak 2 fiuval nottem fel:D. Szegeny sracot elrendeztem, aztan meg en voltam a szar😂
2020. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer a volt páromat lenyomtam szkanderban, el is bőgte magát...
2020. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Volt páromat egyszer skanderba... Azt mondta direkt volt, mert szeret és örüljek...

De látszott, hogy eltört benne a férfi ego

2020. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Sokszor, 2 fiútesóm van ezért gyakorlott vagyok plusz sportolok
2020. jún. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2020. jún. 18. 10:22
 7/17 anonim válasza:
86%
Szkanderben én is nyomtam le fiút. Meglepődött rendesen, szerintem nem erre az eredményre számított.:)
2020. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Erősebb vagyok, nem is egy fiúnál. Barátokkal játszottunk ilyet, több fiút legyőztem, de nincs ebben semmi, ki is nézték belőlem. :) Sportolok sokat, úszok, kézizek, kondizok, szóval nem lepődtek meg.
2020. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, te vagy az, aki fiúként kamu képeket küldözget izmos lányokrol, mintha őt ábrázolná?
2020. júl. 14. 09:27
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda? Miért lennék?
2020. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!