Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ha a baratnőtöknek lenne egy kisebb tesója, akire néha vigyázni kéne és mondjuk ez lenne a közös program?

Figyelt kérdés
Ellentétek egy 2-3 éves kisgyerekkel és a barátnőtökkel egy-két nap így?

2020. jún. 17. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Tapasztalatbol mondom, kizart dolog. Az nem 'kozoz program', az x-szer 24 ora munka egy energiavampirral osszezarva.
2020. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Szia


22 vagyok, a barátnőm 17. Van egy 10, egy 4 és egy 2 éves öccse (meg egy fél éves is de ez lényegtelen). A szülők úgy gondolták, elmennek nyaralni a Balatonhoz 4 napra. A kicsit magukkal vitték, a 3 nagyobbat (oké, 2 mert a 10évesre nem annyira kell vigyázni) ott hagyták.


Ha szerelmes vagy, ez az idő is nagyon kellemes. Oké, játszani kell sokat, meg nem csókolozás a napi sztory, de kellemes, mikor lopva lopva odabújik hozzád.

(A délutáni altatásnál aztán ott meg teljesen a tied az idő)

2020. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár nem feltétlen hívnám közös programnak, jó egyfajta értelemben az, de amúgy nem, lényeg: engem nem zavarna, ha ez lenne
2020. jún. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a barátnőm kistesóit, sokszor vigyázunk rájuk
2020. jún. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 crudy ***** válasza:
Volt baratnom, akinek volt kis tesoja es nagyon szerettem. Amiota van gyerek nalunk sok gyerekes dolgot csinalunk. Mivel ti gyerek nelkul nyilvan nem, igy ezek elsore eleg jok tudnak lenni. Tropicarium, jatszohaz, csodak palotaja, allatkert stb. Nagyon elvezik a kicsik.
2020. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!