Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi a célotok amikor egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a célotok amikor egy lánnyal flörtöltök?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit éreztek?

ápr. 30. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Dugás
ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 mindig?
ápr. 30. 14:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Én akkor is szoktam flörtölni, ha párkapcsolatot keresek, de akkor is, amikor csak egy kis szórakozást. Sőt, szemét dolog, de van, hogy csak kíváncsi vagyok, hogy sikerülne-e ,,megszereznem " a hölgyet, és csak skalpot gyűjtök, nem akarok tőle semmit, csak a dicsőséget, hogy meg tudnám hódítani, ha akarnám.
ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedés.

Aztán majd kiderül, hogy merre tovább.

ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A cél a kapcsolatteremtés előkészítése, de azt nyilván nem lehet tudni előre, hogy egyáltalán lesz-e belőle kapcsolatfelvétel, utána lesz-e belőle kapcsolat és hogy az milyen távú lesz.
ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen érhetőek amiket irtok

És általában a flörtölést megjátszátok vagy szívből jön?

ápr. 30. 15:50
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

"Igen érhetőek amiket irtok"

Ez viszont itt nem érthető. Központozásról hallottál már?


"megjátszátok"

Ilyen szó nincs!

A kérdés pedig... hát... röviden: butaság.

A flört egy teljesen kötetlen kapcsolatfelvétel. Igazából CSAK arról szól, hogy szeretnélek jobban megismerni, egyelőre még nagyon nem döntöttem el, mi legyen!

Itt akkor pontosan mi jöhetne szívből?

ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 "És általában a flörtölést megjátszátok vagy szívből jön?" - Nincs értelme megjátszani. Ha egy lány alapból nem tetszik, akkor nincs semmi okom arra, hogy mégis valamiért megjátszva flörtöljek vele.
ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Én unalmamba is szoktam.
ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem szokásom flörtölni, undorító proletár libsik viselkednek így!
ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!