Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok még elég érett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok még elég érett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 éves vagyok és eddig még soha nem volt barátom, úgy érzem magam mint aki nem fejlődik, a velem egykorúak felnőttekhez hasonlóan élnek kapcsolatban vagy viselkednek..én ha kimegyek az utcára vagy boltba nem érdekel hogy mások mit gondolnak vagy nem akarok kirakni magamról képeket instara de ha rakok is ki inkább az arcomról és nem a testemről. Azt érzem, hogy a fiúk egyáltalán nem néznek rám úgy, hogy “ezzel a csajjal szívesen összejönnék” pedig adok magamra csak nem teszem ki a mellem vagy adom magam fiuknak és ezért egy fiú sincs aki érdeklődne. Úgy érzem magam mint aki kislányként viselkedik és visszamaradt, vagy agyban nem fejlődők e téren vagy miért van ez? Érdekelnek a fiúk nagyon, meg meg van az ábrándozás is de egyszerűen akaratom meg nincs kiöltözni néha nekik. Ha megyek buli vagy ilyesmi akkor persze..meg nagyon szívesen nézek mesét vagy játszok épp.. ha arra gondolok hosszútávon kapcsolatban legyek valakivel akkor nem menne, mert annyira még nem érdekel de ez annyira bonyolult ahhjj. Szóval a kérdésem hogy ez másnál is volt már így? A korosztályához képest kicsit visszafejlődöttnek érezte magát? 17L


A válaszokat előre is koszonom!



2020. jún. 20. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez éppen nem visszafejlődés. Hanem érettebb és értelmesebb vagy a többi "közönséges" lánynál.

Nem akarok senkit megsérteni, én is lány vagyok,de abból,hogy nem is akarod mutogatni magad,meg az egész felfogásod azt mutatja,hogy te éppen érettebb vagy az átlagnál.


Kicsit én is hasonló vagyok, és ugyanígy vagyok a posztolással kapcsolatban..

De nem zavar,ha nem érdeklem a fiúkat. Most éppen nem. :)

2020. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy te vagy az értelmes. Jobban jársz, ha inkább egyvalakit keresel, az igazit, nem jössz össze bárkivel aki egy kicsit is "tetszik", mert egy kapcsolatban nem ez a fontos, sokkal többet számít a belső.
2020. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, te vagy érettebb a korosztályodnál.


Emiatt ne érezd rosszul magad.

2020. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy kicsit gyerekesebbnek tartom magam a koromnál, de szerintem ez nem hátrány, inkább élem meg ösztönösen az érzelmeimet, minthogy képmutató módon mások elvárásai szerint éljem meg őket.


Az meg már szinte elvárás nálam, ha a lány nem rak ki egyfolytába magáról mindent. Nem azért, mert elítélem őket vagy mert nem tudnék együtt lenni egy olyannal, aki igen, de nekem a csendesebb, szerényebb lányok a vonzóak. A másik meg, hogy egy olyan lány, aki mindent kirak lehet, hogy hamarabb kerül párkapcsolatba, de ilyenkor lehet, hogy a fiú csak azért akart összejönni a lánnyal, mert nem volt senkije és úgy érezte, hogy kell neki valaki, de én inkább várom, hogy a szerelem engem találjon meg, minthogy én keressem a szerelmet és pár hónap után szétváljunk, mert kiderül, hogy nem is illünk össze.

2020. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok mint te.Soha sem jutott eszembe hogy a fiúknak öltözzek csinosan. Szeretek néha sportos lenni néha meg csinos, de bárhogy is öltözök fel az általában nem a fiúknak, vagy jelen esetben a páromnak van. Mindig csak magamnak akarok tetszeni. Én sem rakom ki a mellem vagy bármi ilyesmi, ha csinosan is öltözök az is csak annyit jelent, hogy valami szép csajos póló vagy egy nyári ruha ami legalább azt mutatja h vékony a derekam. De az a lényeg h mindenki abba öltözzön amiben jól érzi magát, én is ezt csinálom. És igen mindezek mellett van barátom is aki nagyon szeret engem. Nem zavarja ha csak egy kényelmes farmer és egy bővebb póló van rajtam és természetesen még sosem szólt bele az öltözködésembe, bár nyilván mindig csekkolja. Ha kifestem a körmöm akkor néha megnézi de az sem nagyon imponál neki, neki tök mindegy hogy néz ki. Azt is elviselni ha éppen olyan kedvemben vagyok és kicsit kislányosabb frizurát csinálok magamnak, vagy egy donald kacsás pólóban jelenek meg. Szóval szerintem az értelmes fiúknak pont az fog tetszeni hogy önmagad vagy és van saját stílusod. Tényleg értelmesnek tűnsz, szóval öltözködj úgy ahogy neked tetszik és próbálj ettől függetlenül nyitott leni az új emberek felé, hátha megtalálod a szerelmet

17/L

2020. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézus de hasonlítunk... Olyan mint ha rólam mintáztad volna amit leírtál.:D

Én is néha úgy érzem, hogy visszafejlődök. Olyan, mintha mostanában több mesét néznék mint régen óvodás koromban. Alig várom hogy jöjjön az unokatesóm (aki mellesleg 8 éves) és játszunk bujócskát vagy fogócskát. Szerintem én soha nem fogok ebből kinőni, örökké gyerek maradok.:D De nem is igazából zavar. Örülök hogy a 8-9 tanórás iskola után végre én is kiléphetek a korosztályomhoz "illő" viselkedésből. Nem kell sinus cosinus függvényeken agyalnom...:)

Nekem még Instagramom sincs, csak Fb profilom. Most váltottam le a 4 éves profilképemet 1 hete. Én sem a testemet teszem ki, hanem az arcomat.

Szerintem teljesen okék vagyunk. Néha engem is zavar, hogy még soha nem volt barátom, de hamar megnyugszom amikor látom a barátnőimet szakítás után... Nem hianyzik nekem ez az érzelmi hullámvasút.:D

Ha engem kérdezel, egyszer vagyunk 17 évesek. Nem kell nekünk még komoly kapcsolat.

Én inkább foglalkozom a jövőm alapozásával (azzal hogy tanulok), mint hogy minden második szombati napon buliba menjek és bepasizzak. Ráérek még a fiúzással, most vannak számomra fontosabb értékek is.

2020. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat❤️
2020. jún. 20. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Írjál ha kell egy érett tanító.Felébresztem benned a tüzet szîvesen ami aztán örökre lángolni fog.
2020. jún. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy kiteszik a mellüket? Remélem, fürdőruhában! Ne törődj a többi - leendő - k u r vával.
2020. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!