Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány hízásfétises tini van itt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hízásfétises tini van itt?

Figyelt kérdés

Oké, még mielőtt jön a sok "jaj de sokszor volt már" meg "fúj de undorító", előre mondom, hogy senki nem kíváncsi rá, szóval jobb, ha nem is írnak ide akik ezért jöttek (bár úgyis lesznek "egyesek" akik ennek ellenére is bele fognak szólni, mindegy..)

Szóval, tudom hogy nagyon gyakran feljön ez a téma, de úgy érzem, hogy nagyon sokan vagyunk itt tinik Gyakorin feeder/gainer fétissel, mégpedig azért, mert nem igazán van egy olyan oldal, ahol össze tudnánk gyűlni (a grommr és a feabie 18+, ezért gondolom nem választék, de akik be is regisztrálnak idő előtt, azoknak is nagyon nehéz hozzájuk hasonló korú embert találni).

Épp ezért lennék kíváncsi, hogy hányan vagyunk itt ilyen fétissel (fiúk, lányok, homo, hetero, mindegy), ez a kérdés esetleg segíthetne is összegyűjteni a hasonló érdeklődésűeket picit :)


17/F



2020. jún. 21. 22:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Lehet én vagyok lemaradva, de mit jelent ez a fetis?
2020. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Én az extra duci lányokért rajongok. Bár tini az már nem vagyok. 22f
2020. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha komolyan van ilyen fétis, eskü átgondolom ezt a "legyek 60 kg" izém :D És megtanulom szeretni a hurkáim ameddig nem jön egy ilyen pasas
2020. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%

3/3

Itt vagyok mint pasas! :)

2020. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

Eskü, ha van ilyen:


17 éves vagyok, duci, írj privátot, pusza

2020. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos nagyon kevés ilyen pasi van, vagy csak én nem találkoztam Velük. :(
2020. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
14%
Te jó ég, ezek a szakszavak :D
2020. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Pruty ***** válasza:
34%
Rákerestem,ez a legundoritóbb fétis amit eddig láttam.Ez már súlyos degenáráció.Szexuális forradalom meg a f*szom...
2020. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Sosem hallottam még erről hogy őszinte legyek, de most utánaolvastam :D Én magam kövér lányként mondom, hogy el nem tudom képzelni, hogy valaki szeresse rajtam azt, hogy kövér vagyok, és ne csak elnézze, elviselje.
2020. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
67%

Bár nem már nem tini vagyok, de azért olyan sokkal nem csúszok túl azon a korhatáron :) 24 éves srác vagyok, 173cm magas, és 144kg körül vagyok jelenleg. Kiskorom óta vonz ez a dolog. Pár éve le akartam fogyni, mert azt kezdtem el érezni, hogy ez nem normális dolog, és el akartam nyomni magamban. Érettségire 112kg voltam, utána nem egész 1 évre rá már csak 89. De utána megint visszacsúsztam picit és olyan 100-101 kilósan elkezdtem fogyózni, a 90 kilóra le is mentem 4 hónap alatt, és nagyon elégedett is voltam ezzel a teljesítményemmel. Akkor úgy durván a 80 kilót tűztem ki célul, de abbahagytam, elkezdtem össze-vissza enni, és elég szépen el is kezdtem visszahízni. Ez még 2017 tavaszán kezdődött, miután '16-17 telét fogyással töltöttem, és nyárra már vissza is híztam 100 fölé. De addigra, pár hónapnyi siker után már elengedtem az egészet, és rájöttem(ismét), hogy mégis csak így érzem jól magam! Kicsiként is szerettem pufi lenni, igaz, aránylag közel sem voltam ennyire elhízott, mint most, és igazából legbelül ez az érzés a végül kudarcba fulladt fogyókúrám alatt sem vátozott meg. Mindvégig bennem volt, csak elnyomtam magamban, és bevallom, arra a pár hónapra elég jól sikerült is, mert igazából egyáltalán nem jött elő belőlem. 2017 vége felé megálltam egy darabig pontosan 108 kilónál, és egy jó fél évig tartottam is, mert nem igazán volt lehetőségem hízni a körülmények miatt. Aztán újra gyarapodni kezdtem, és tavaly előtt nyárra már 120kg voltam, majd sajnos lefogytam, bár nem szánt szándékkal, sokkal inkább az életmód miatt, és ismét 108kg lettem tavaly nyárra. Na, onnantól kezdtem el nagyon hízni, és durván olyan februárra sikerült elérnem a 140 kilót, azóta csak néhány kilót sikerült hízni. De a célom 160 kiló fölé hízni, szóval van még mit felpakolnom magamra, remélem 1 éven belül durván meg is lesz, nagyon jó lenne :)

Te hogy állsz most? Hány kiló vagy, és mennyi a célod?

2020. jún. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!