Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem vonzott a szex, sőt egyenesen taszít. Nem vagyok szégyenlős, sem prűd. Minden korombeli (akit ismerek) vágyik már szexuális kapcsolatra. Volt már fiú és lány is akihez vonzódtam +barátom is volt viszont egyikükkel sem szerettem volna lefeküdni. Sokszor kinevetnek amikor ezt elmondom az embereknek, legtöbbször gyerekesnek tartanak pedig szerintem vagyok olyan érett, hogy eltudjam dönteni mit akarok ezen a téren.

16/L



2020. jún. 26. 05:54
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:
66%
Lehetséges. Nem vagy annyira érett még.
2020. jún. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerelmileg én is vonzódtam már emberekhez, testileg is, de nem szexuálisan.

Szerintem rendben van.

2020. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, nincs ezzel semmi baj.
2020. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az vagy, és azzal sem lenne semmi baj, amíg te el tudod fogadni magad.

Viszont annyit még hozzátennék a saját tapasztalom alapján, hogy amikor én elkezdtem érdeklődni a a fiúk iránt, egy jó ideig undorítónak találtam a szexet. Közben voltak fiúk, akik tetszettek, de ha a szexre gondoltam, undorodtam tőle, semmi vonzó nem volt benne, nem is akartam egyáltalán. Aztán eltelt egy kis idő (1-1,5 év) amikor valamiért átértékelődtek bennem a dolgok, és azóta egyáltalán nincsenek olyan érzéseim, hogy ez undorító, és elkezdtem érdeklődő lenni, elkezdek vonzani az ilyen dolgok is, stb stb. Szóval lehet hogy nálad is lesz majd egy hasonló, persze nem biztos :) De a lényeg mind a két féleképpen, hogy ne csinálj semmi olyat amit nem akarsz.

2020. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal vagy még. Inkább a többiek kezdik túl korán.

Ne erőltesd, amíg nem érzed úgy, hogy készen állsz rá. De ne is könyveld el magad aszexuálisnak. Egyszerűen érezd jól magad, ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak. Majd kialakul, ahogy idősebb, érettebb leszel, esetleg megismerkedsz a nagy Ő-vel...

2020. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!