Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknál is így van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál is így van?

Figyelt kérdés

Gondolom minden lany volt ugy hogy haverjaival beszéltek egymás crushjarol. Ez legtöbbször egy gyakori téma :'3.

De a fiuk is szoktak ilyenről beszelni? Akar csak megemlíteni igen igen bejon a csaj stb stb..

Vagy inkabb hanyagoljak ezt a témát?



#fiú #különbség #beszélgetés #Kárlítoszbrácsosz #Baramalkadintotuszticián
2020. jún. 30. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

A fiúk pontosan olyan pletykásak, mint a lányok.

Sőt.

2020. jún. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
93%
Én többnyire inkább barátokkal beszélem ezeket meg, mint sem haverokkal, de persze feljön a téma.
2020. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megtörténik, de én eddig egész történéseket csak egy embernek mondtam el,és nem azért, mert a többi közelebbi barátomban nem bíznék. Az is előfordulhat, hogy valaki senkinek nem mondja el és szerintem jól is teszi :) Nem kell elrizsálni mindenkinek.
2020. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez komoly kérdés? Összevissza hazudnak mindent. Pl. Megdugtam Irénkét - miközben max. köszönni mert eddig Irénkének, vagy még azt se.
2020. jún. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálunk mindent megbeszélnek egymás közt, jó alaposan, még, ha nincsenek is együtt a lánnyal, de így mondják a haverjuknak, hogy épp kit fűznek, és hogyan terveznek közeledni feléjük.
2020. jún. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk ez az egyik legkomolyabb téma 😂 Köszününk, megkérdezzük megvan-e a házi, majd utána jön a crush-ok kielemzése 😅 Mi mondjuk kultúráltabbak vagyunk, mi arról beszélünk legtöbbször, hogy ki mennyire szereti stb, meg bíztatjuk a csávót, hogy menj már oda hozzá. Egyetemen is ez megy, szóval ja, ez sosem múlik el 😂
2020. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mások szoktak, én nem nagyon merek erről beszélni senkinek.

De a többiek bátran, nyíltan mernek erről beszélgetni.

2020. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!