Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság a lányoknak kell kezdeményezni a fiuknál, és nem fordítva?

Figyelt kérdés

Én például olyannal össze se jönnék, akinek én kéne udvaroljak.

Lányok, ti hogy vagytok ezzel?

Fiúk, nektek mi erről a véleményetek?

Válaszaitokat előre is köszi.



2017. szept. 19. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, és csak kölcsönös ismerkedésbe mennék bele, ahol néha én kezdeményezek egy dolgot, néha a lány. Az úgy nagyon nem oké, ha csak az egyik fél kezdeményez.
2017. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük megunni. :D Általában én szoktam kezdeményezni, de ha valami miatt nem vagyok szimpi a lánynak, akkor bunkón válaszol, míg mi fiúk nem hinném, hogy ilyenek lennénk, ha csak úgy odajönne egy lány, ha vissza is utasítjuk, azt is finoman. Legalább is nekem ez a tapasztalatom. :D
2017. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem azt mondta, hogy csajoznom kéne, én meg megkérdeztem tőle, hogy mi lenne ha szeretném :D
2017. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hány éves vagy udvarolok én neked :)
2017. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez annyira hülyeség amit írtál, már ne haragudj.


Ha nekem tetszik egy lány -> én kezdeményezek.

Ha tetszem egy lánynak -> kezdeményezzen ő.


Ennyi az egész :'D


Gondolom neked is tetszik egy fiú, csak nem kezdeményez.. hát ez van :D

2017. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
A mai világban szerintem már teljesen mindegy ki ki lép először. Nem a 17.században vagyunk, változik az idő. Már a lányok is kezdeményezhetnek, szerintem értelmetlen hogy csak a fiuk... (Persze az is befolyásolja kinek milyen a személyisége (nyitott vagy zárkózott)). Én személy szerint nem várom ezt el. Ha nekem bejön egy srác, én nem várok amíg ő jön kezdeményezni, hanem én megyek oda. Persze az sem lenne baj, ha a fiú jönne oda hozzám, de szerintem az sem gáz, ha egy lány megy oda a fiúhoz és úgy lép.
2017. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!