Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az alacsony, dundi lányokról?

Figyelt kérdés
2020. júl. 4. 17:11
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon beindítanak eseteim
2020. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
82%
Lehetnek nagyon szépek is, az sosem baj ha van alatta segg, nem tudom miért félnek sokan tőle? Na de nem vagyunk egyformák.
2020. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!


1) Miért nincs olyan opció, amivel arra szavazhatok hogy nincs vele bajom, de nem az esetem? A taszító az nem éppen jó kifejezése ennek.

2) A dundi, testes, duci, dagadt stb. valóban a kövér szinonímái. Az olyanok miatt találták ki, mint te, akik nem szeretik a szót, és mégis le akarják írni hogy milyen az alkatuk. Rohadtúl nem ez fog számítani egy párkapcsolatban, +régen rossz hogyha idegenektől, egy fórumon kell erről kérdezni.

2020. júl. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
91%

általában karcsúbb lányokon akad meg a szemem, de ha megtetszik egy kicsit testesebb lány, akkor is van esélye


amúgy is mindig a saját megítéléstől függ. Nem biztos hogy általában nam néznek dundinak, de még akkor is vannak esélyeid, ha testes vagy, ne add fel (mindenkinek meg vannak a problémái, még a tökéletesnek tűnő embereknek is).

2020. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
28%
Undorító, egészségtelen disznók. Ha nálam bepróbálkozna egy dagadék lány, bunkón küldeném el, nem szép szavakkal.
2020. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
24%
Utálom a kövéreket. Hetente lelehet fogyni két kilót. Ha annyi energiát fektetnél a fogyásba, mint a magyarázkodásba, akkor nem lennél kövér. Nem fiúért kell lefogyni, hanem mert egészségtelen és fújj. Nem modell alkatod lesz, hanem normális.
2020. szept. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
89%

Kérlek nőként engedj meg egy véleményt. Duci és duci között is van különbség. Tegyük fel hogy valóban nem vagy durván elhízva, maximum egy tizes.

Nekem a fogyást befolyásoló diagnosztizált (!) hormonbetegségem van, és mégis jól érzem magam ennyi plusszal. Hogy miért?

Mert létezik -már bocsánat- sportos, izmos, stramm duci és punnyadt kövér. Én magas szinten sportolok, ebben is képzelem el az életem, és nem az érdekel hogy a GYK népe mit gondol a ducikról, hanen hogy élvezem az életem, élvezem a sportot, és élvezem azt a sütiti is, amit a barátommal megeszünk a cukrászdában. Sőt, továbbmegyek, élvezem azt, hogy az izmos fenekemre rakódott extra mekkora feneket csinált. Hogy a sportágamban mennyit jelent az extra súly. Hogy,a szép kerek arcommal milyen széles a mosolyom. Hogy milyen jól áll a szűk miniszoknya - magassarkú kombó. Én ezt tenyleg élvezem, és tényleg boldog vagyok benne. Ezért nincs szükségem megerősítésre, és anonim férfiak virtuális vállon veregetésére.

Persze, nem vagyok idealista, mint a csontsoványoktól kezdve a tökéletes modellekig, nekem is van ami nem tetszik magamon. De összességében elégedett vagyok, és gőzerővel dolgozom, hogy ez fenn is maradjon.

Összefoglalva: ha kövér is vagy, nem mindegy hogy törődsz magaddal, igényes vagy, vagy punnyadt kövér vagy. Ha utóbbi és ez zavar akkor változtass, ha előbbi akkor ha tudsz változtass, ha nem, akkor pedig próbáld minél jobbra fordítani a helyzetet sporttal, jó étkezéssel, előnyös ruhákkal, és egy olyan elbűvölő egyéniség kialakításával, hogy "fel se tűnjön" a súlyod.

Egyébként pedig mindenre van kereslet, 40-400 kilóig.

2020. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
22%
Felajánlanám néki, hogy ha fogyókúrázni kezd, és ismét egészséges súlyba kerül, adok neki egy esélyt.
2020. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
83%

Duci és a kövér nem ugyanaz, a kövér elhízottat jelent azt akiről csüng a háj és 20 kg felesleg van rajta


A duci annyit tesz hogy nem modell alkat kb 5-10 kg felesleg


a duci ismerőseim többsége az alkatának köszönet hogy hajlamosabb a hízásra, de figyelnek magukra és egy részük sokkal vonzóbb nálam annak ellenére hogy én max 52 kg-ig tudok hízni bármennyit eszek

2020. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is alkat kérdése, vannak a ducik közt is szépek és rondák
2020. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!