Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az alacsony, dundi lányokról?

Figyelt kérdés
2020. júl. 4. 17:11
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
3%
Az elhízottság az számomra igénytelenséget jeleníti meg. Ezen felül a kövérebb lányok nagyképűbbek.
2020. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
36%
Járnék veled. :$
2020. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
23%
Számomra taszító,nem az eseteim,azt is észrevettem hogy ők direkt rendesebbek,ezzel akarják korrigálni magukat.... Viszont nem itélem el őket,személyisége lehet kedvesebb,de nem jönnék ilyennel össze soha.
2021. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
91%

még visszatérve a kövér/dundi vitára a beszélgetés elején...

nekem nem feltétlenül jelent egyet a kövér és dundi, valóban van különbség, de ha fiúk véleményét kérdezed erről a testalkatról, miközben azt bizonygatod, hogy te aztán férfi véleménye miatt nem fogsz változni, na az nem feltétlenül logikus.

szerintem nem (biztos, hogy) igénytelen az, aki dundi, ezért különböző mindenki. a dundibbak boldogak úgy, ahogy vannak, nem kell hozzá fogyni (sem nem arra a hülyeségre fogni, hogy egyszerűen nem tudsz. vagy borzasztóan komoly beteg vagy, vagy roppant idős, ennek a két kategóriának szokott nullával egyenlő lenni az esélyének általában a fogyással kapcsolatban). de ez nem baj, ne fogyj, ha szereted a külsődet, viszont ne sértődj meg és ne bizonygatsd az ellenkezőt, ha egy férfinek ez nem jön be. nekik is lehetnek preferenciáik.

18l

2021. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Bi lány vagyok, remélem nem baj hogy így írok. Ha elhízott az taszít. Ha kis töltött galamb, hurkácskákkal, de ugyanolyan aktív életet tud élni, nem befolyásolja semmiben, és tényleg még egészséges határon belül van, akkor nekem oké, ha a lelkét szeretem akkor így a teste is tetszeni fog, vonzónak látom majd.
2021. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért nem írsz konkrét számokat?


Nem mindegy, hogy 165 cm.hez 65 vagy 120 kg vagy?

2021. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

160 centi magas vagyok és 77 kiló

2021. júl. 23. 18:37
 48/56 anonim ***** válasza:
Akin 25 kg felesleg van az nem dundi, az elhízott.
2021. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hogy számoltad ki, de szerintem nincs rajtam annyi felesleg

Az 52 kiló nem hiszem, hogy egészséges lenne...

De te tudod🤷‍♀️

2021. júl. 24. 19:51
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit kell magyarázkodni. Kövér vagy. Nem dundi, husi, gombóc, hanem kövér. Ettől még lehetsz normális ember, de a kövérség nem erény, nem jó dolog.
2021. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!