Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön az ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön az ilyen lány?

Figyelt kérdés

160 cm és 63 kiló, emellett ott kerekded, ahol "kell", és tudom, kép nélkül nehéz megállapítani, de kíváncsi vagyok. (illetve tudom, ez nem sokat számít a párkapcsolatban.)

Privátokra nem válaszolok!


2020. júl. 8. 00:32
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
Egyéb:
44 szavazat
 1/6 anonim válasza:
48%
Ha legalább 5 kilóval kevesebb lenne akkor bejönne:)
2020. júl. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szóval a súlyod, a magasságod és a kerekséged alapján válaszoljunk? :D Ennyire ne legyél már buta. Ha azt mondom, hogy én is 160 centi vagyok és 63 kg, és szép, formás idomokkal rendelkezem, akkor mi ugyanúgy nézünk ki? Annyira önbizalom hiányos vagy szerda hajnalban, hogy random idegenek rábólintása kell, hogy bejössz-e a fiúknak? Komolyan, hány éves vagy?
2020. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én lány vagyok, de azt még én is tudom hogy a személyiséged is fontos..

+lehet hogy "formás" vagy, de lehet hogy csúnyácska az arcod. Vagy undok vagy. Érted?

Meg feltételezzük hogy én is 160 cm 63 kg vagyok, attól még egyáltalán nem biztos hogy bejövök a fiúknak😕

Ne izgulj, majd ha eljön az idő, találsz valakit akinek úgy kellesz majd, ahogy vagy😅😊

2020. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
160 centiméterhez nagyon sok a 63 kilogramm. Szerintem ezt inkább az egészség kategóriába kellene írni.
2020. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
56%

#4 Jézus már miért lenne annyira sok a 63, hogy az egészségbe kéne írnia? Főleg ha, mint mondta, nem aránytalanul, legfőképp hasára megy a kiló?

Kérdezőnek meg, a magasság, testsúly egy normál kapcsolatban nem a legfontosabb tényező, ne ez legyen a fő szempont!

2020. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Ilyen alacsony termethez ez nagyon telt testalkat.
2020. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!