Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (esetleg lányok) nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instantsoup kérdése:

Fiúk (esetleg lányok) nektek bejönnek a kissé túlbuzgó, életvidám lányok?

Figyelt kérdés

Barátkozó típus vagyok, van humorérzékem és szeretem megnevettetni a körülöttem lévőket, sokszor kerülöm a konfliktusokat, ugyan akkor tudok idegesítő és már-már sok lenni a barátaim szerint.

Szeretek random baromságokat csinálni! :3


Remélem a külső nem igazán számít, de azért itt van pár infó: Kb 171 cm és 54 kg vagyok. Vállig érő érő göndör barna hajam van és barna szemem.



2019. okt. 20. 15:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
55%
Nekem a kommunista nők jönnek be!
2019. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2019. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem tetszenek az ilyen típusú lányok.
2019. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
#1 nekem is a művelt, baloldali csajok, akikkel ha kell kimegyünk borozni meg tüntetni
2019. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem igazán, nem illenénk össze. Persze én is rengeteget szoktam poénkodni, a "random baromságokkal" sem lenne probléma, de általában nyugodtabb típus vagyok. Nem tudom pontosan milyen személyiségre gondolsz, de nekem voltak / vannak olyan ismerőseim, akik állandóan pörögnek, mindig kell valamit csinálniuk, állandóan beszélnek és mindent is elvállalnak.

Na én pont nem ilyen vagyok, és teljesen lefárasztana egy ilyen lány. Szóval nem is az hogy nem jön be, csak szimplán nem passzolnánk, mert kb. mások az igényeink.

2019. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Magányosnak tűnsz, másképpen nem írtad volna ki ezt a kérdést. Ha párkeresés céljából írtad ki ezt a kérdést akkor a környezetedben próbálj meg ismerkedni és ha szép az arcod, igényes vagy és nem bunkózol akkor nem kell a magasságod és a súlyod miatt aggódnod, ezek a számok hülyeségek, amiket fentebb említettem sokkal fontosabbak.

21/F

2019. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen,nagyon bírom az ilyen lányokat.
2019. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Én ilyen lányt keresek, izgalmasabb.

én azt ajánlom keress olyas valakit aki kiegészìt.

Aki ha kell visszahúz a földre hogy ne égesd meg a szárnyad.:)

2019. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Akosy válasza:
A Tinderen próbálkozz ne itt
2019. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem
2019. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!