Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első csókom egy buliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csókom egy buliban történt.Egy idegen fiúval.Érzelem mentesen.Kicsit rosszul érzem magam emiatt.Van aki még hasonlóan élte át?17/l(tudom fura hogy ilyen későn de így alakult).

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 04:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
17 évesen későn? Hova a bánatba siettek? 😂 Vagy presztízskérdés lett, hogy aki minél hamarabb csókolózik az nagyon menci kislány?
2020. júl. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne izgulj ezen, legalább tudod, hogy milyen. Hidd el, lesz még olyan fiú, akit szeretni fogsz és úgy fogod megcsókolni. Gondolj rá úgy, mint egy tapasztalatra. Nem kéne emiatt rosszul érezném magad😉
2020. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

17 évesen egyáltalán nem késő :D

Az más, hogy már sokan túl vannak rajta akkor se az a normális még most a 21. században se.


Amúgy ne érezd rosszul magad emiatt, hisz a tapasztalat sokat számít.

Legközelebb ha összejössz valakivel már nem fogsz annyira izgulni meg ilyesmi, hogy visszahúzódóbb légy, és hamarabb belelendülhettek a kapcsolatba majd.

2020. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Stark2000 ***** válasza:
74%

Nem volt későn, ha 20 évesen csókolóztál volna elsőnek se lett volna későn.

Emiatt pedig ne érezd rosszul magad, néha amúgy is túl nagy port kavarnak az emberek az első csókkal kapcsolatban.

2020. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Én nem is nagyon emlékszem az első csókomra. Pedig az első barátommal történt, akit szerettem. Szóval én abszolút nem tulajdonítok ennek nagy jelentőséget.
2020. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem miért van így mindenki ráizgulva az első csókra (és szexre). Nekem annó 14 évesen jött össze egy osztálytáborban, és abszolút csak azért, mert megkérdeztem a srácot, hogy akar-e csókolózni. Azóta se volt semmi köztünk, de nagyon örülök, hogy így történt, mert utána nagyobb önbizalommal vetettem bele magam a dologba (mármint nem féltem a dologtól, mikor a fiú, aki tetszett, meg akart csókolni). Bár a szüzességemet "csak" 18 évesen veszítettem el, a fiúval akivel történt kb 10 nap ismerettség után történt meg, de éreztem, hogy megbízhatok benne, utána majdnem 1 évig voltunk együtt...
2020. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Kár volt elsietned, látod, érzed te is. De legalább tanulj belőle: nehogy majd az ágyba bújást is elsiesd, mert annak még sokkal mélyebb nyoma marad (akár jó, akár rossz élmény lesz)!
2020. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem olyan rossz, legalább nem lesz olyan fura a csókolózás amikor olyannal teszed akit szeretsz
2020. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

17 évesen késő, és szerinted fura?!

Hol a f*szba ment ennyire félre hogy mi a fura/gáz és mi nem...?

2020. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

"legalább nem lesz olyan fura a csókolózás amikor olyannal teszed akit szeretsz"

Ha olyannal teszed, akit szeretsz, akkor egyáltalán nem lesz fura. És eleve: miért csókolna meg bárki olyan valakit, akit nem is szeret? Nekem ez magas...

2020. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!