Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki csak ma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki csak ma jelölt be? Több lent

Figyelt kérdés

Szóval ma bejelőlt és kb 3óra múlva megkérdezte h akarok e vele járni.

Utána mondta hogy nagyon kedvel meg mikor tudunk talizni.

Aztán meg így 7óra elteltével hogy mikor fogok nála aludni.

Később írtam neki h nem sokára leszek amikor írtam neki hogy vagyok egyből írta h hiányzotál.

Meg rengetegszer írta h kedvel meg hogy milyen kedves vagyok és aranyos.


Tök jó fej csak szerintem valami nem oké vele.

Szerintetek?



2020. júl. 27. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te sem vagy százas.
2020. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor már hárman vagyunk😉
2020. júl. 27. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, ennél letámadóbb embert se láttam azon kívül, hogy egy lány barátomhoz odament a srác, miszerint: "Szia cica, b*szunk?" Ugyanaz a kategória kb. Egy normális srác nem érez semmit egy lány felé 1 nap alatt... Testileg lehet, de lelkileg nekünk is kell egy kis idő. Úgyhogy ez nem aranyos, sokkal inkább creepy. De ha neked ez kell, azzal nem tehetünk semmit
2020. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem ez nem kell.

És pont ez az ami miatt nekem fura nagyon.

Mert mindenkinek kell idő.

2020. júl. 27. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Na látod Kérdező, örülök, hogy hallgattál rám, majd másnak tetszeni fogsz, mármint úgy normális értelemben 😁
2020. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Örülök neki én is😂
2020. júl. 27. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar téged dgni, töröld a srácot !
2020. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a tök, ez mind egy nap alatt történik? Nekem mindehhez általában minimum egy hónap kell. :D

Bocsi, de elég tapasztalatlan lehetsz. Senki nem ír rá komolyan egy ismeretlenre, azzal a szöveggel, hogy "szia járjunk". Jó meglátás, hogy valami nem oké.

2020. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen ezért se hiszek neki.

Pont ezaz hogy senki nem lesz ilyen gyorsan "szerelmes" főleg hogy 2hónapja szakítottak az exével.

2020. júl. 28. 06:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt hogy ez csaj bejelölt jó mondom visszajelölöm bár azt sem tudom ki, egy órával később már azt kerdezgette hogy van-e csajom, mert ha nincs akkor lehet tiltottam is lefele neked is ezt kellett volna tenned szerintem
2020. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!