Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki el szeretné veszíten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki el szeretné veszíteni a szüzességét, akkor muszáj párkapcsolat hozzá?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és még szűz. Osztályomban már szinte nincs olyan lány aki az lenne. Sokszor visszahallom, hogy ez miatt kibeszélnek a hátam mögött és ez rosszul esik. Úgy érzem le vagyok maradva az életben ezért tervezek változtatni ezen a hiányosságomon. Viszont cikinek érzem csak úgy odamenni valakihez (ismerős/ismeretlen) és ilyesmit kérni. Ha itthon magamnak csinálom valami eszközzel az is olyan jó? Vagy milyen más megoldás létezik erre? Bepasizni nem nagyon tudok, kicsit félek tőle, nagyon kint van a komfort zónámból.

2020. aug. 4. 20:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ráérsz még ezzel, ne társadalmi elvárásként éld meg, hanem őszinte szerelemből ;)
2020. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy akarsz lefeküdni valakivel, hogy "jaj, csak essünk már túl rajta", akkor szinte biztos, hogy nem lesz jó élmény, és megbánod. Én is szűz vagyok, de nekem sokkal többet ér várni valakire, akivel tényleg együtt vagyok, mint lefeküdni valami random emberrel. 18l
2020. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne érezd magad rosszul.

Eléggé szánalmasak azok, akik emiatt piszkálnak...

Tudom, ez eléggé klisésen hangzik de várj addig amíg nem találkozol olyan fiúval, akinél érzed, hogy vele szeretnél lenni és eléggé meg is bízol benne 😊

Sokkal jobban jársz hosszú távon is, ha így csinálod, nem úgy mint a többiek, akik talán még gyűjtik is a neveket, hogy kikkel voltak, néhány év múlva úgyis rajtuk röhög majd mindenki, hogy mekkora ribizlik 😂


És a szüzesség elvesztése inkább egy másik emberrel való intim folyamat, nem pusztán a hártya átszakítása, mármint a szüzesség elvesztésénék inkább ez a “mérföldkő”


20/L

2020. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kapcsolatban lenned ahhoz, hogy szexelj, de ne foglalkozz a többi ember véleményével. Bőven ráérsz. Az én párom 20-on évesen vesztette el velem a szüzességét, és annyit szexelünk, hogy mások is megirigyelnék.... :D
2020. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányok sose gondolnak arra, mi van ha a későbbiekben lesz gyerekük, és a lányuk elér abba korba és esetleg felteszi azt a kérdést "és anyu neked milyen volt az első és kivel volt?". Erre meg csak annyi lenne a válasz, hogy "uhh, hát nem tudom, egy buliban volt, valami helyes sráccal, mert már untam szűznek lenni, meg gáznak tartottam.."?


Ne érezdd magad emiatt kínosan. Engedd el. Mit turkálnak ők a te nemi életedbe? Semmi közük hozzá, továbbá nem gáz szűnek lenni. Tényleg, várdd meg azt a személyt, akivel akarod.

Mert mi van ha egy idegennel csinálod, lehet durva lenne veled és egyáltalán nem lenne jó élmény..


Vigaszként pedig, tudd rengetegen szűzek még :D

Pl a baráti köröm, az évfolyamom fele, és én is. És egyáltalán nem szégyeljük, mert most mindenki úgy éli a saját nem életét, ahogy akarja. (Természetesen amíg nem árt vele senkinek.)

Továbbá olvasgass kommenteket, ezt a kérdést rengetegen felteszik, van, aki 20+ évesen vesztette el és nem gáz.


17/L

2020. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Hidd el sokan csinálják :D túlértékelt dolog ez a szüzesség :)
2020. aug. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog ami nekik lehetséges, neked nem: nem kívánt terhesség :D

Ne parázz... a szüzesség érték. Nem kell eldobni, mert valami hülye picsa horda basztat...

Mellesleg ha ennyire zavar, kamuzd azt, hogy nem vsgy az. Na paff. Nem gázabb mint egy ubival :D

2020. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj párkapcsolatban! Lehet részegen is egy buliban! De azt nem ajánlom! Jobban jársz ha szerelemből teszed!
2020. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 1Léna ***** válasza:
100%

Nem vagy lemaradva.

A felnötté vállás egy folyamat. Jelenleg a 18 éves kor után vagyunk felelössek a döntéseinkért. Vannak az életünkben olyan komoly, sorsfordító döntések, melyekhez megfelelő érettség kell. A szüzességed érték. Ne kotyavetéld el. Azért, mert mások azt tették, vagy azt mondták, de esetleg nem is tették, attól Neked nem kell ezt tenned. Ez a Te egyedi, megimételhetetlen életed.

2020. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 striga ***** válasza:
86%

A 20. születésnapom előtt veszítettem el nem sokkal az akkori barátommal. Vissza gondolva, lehet, hogy még rá értem volna, de ugyanakkor nem bánom, és ez a legfontosabb. Be vallom, nekem is közre játszott az, hogy már más rég nem szűz ebben a korban bla bla és jó lenne már valami tapasztalatot szerezni e téren.

Idegennel el nem tudtam volna képzelni, meg nekem is jó érzés legbelül, hogy egy olyannal történt meg, aki iránt komolyabb érzelmeim voltak. Nem kell sietni sehová, és legfőképpen ne azért veszítsd el, mert úgy érzed te vagy az egyedüli szűz. Mikor úgy érzed, hogy készen állsz, akkor kell.

2020. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!