Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elvesztettem a legjobb haverom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a legjobb haverommal a szüzességem, de van barátom, félek, hogy a haverom elmond mindent mindenkinek. Higy jussak ki ebből?

Figyelt kérdés

Na hello. Tini vagyok, kort senkiről sem mondok. A barátommal jó ideje együtt vagyunk. Közbe jött egy másik srác, akivel most kavartam és lefeküdtünk. Szűz voltam ahigy ő is. Félek nagyon higy most elvesztem a barátomat, ha kiderül minden. Nagyon kevés barátom tud az esetről (2 3 személy) most rá 3 nappal nagyon megbántam az egészet, és valahogy kikell jutnom elakarom felejteni azt amit tettem, de nem akarom h mindent kikotyogjon a srác , valahogy töröltetni akarom a beszélgetéseinket, az ő feléről is (nem messengeren beszélünk) és a képernyőfotókat. A 2 srác utálja egymást nem beszélnek. Elakarom feledtetni a haverommal h volt valami, és higy végleg lezárjunk mindent.

Mit lehet tenni, anélkük hogy a barátom megtudná?



2018. márc. 11. 11:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
nem szereted igazán a barátodat. még hagyján, hogy csak 3 napra bántad meg az egészet, de már az egyáltalán, hogy ameddig más száját csókoltad és vetkőztetek s az egész akció, egyszer sem jutott eszedbe, hogy barátom van és szeretem. persze hogy nem hisz nem szereted igazán. kapcsolatban vagyunk oké hogy megtetszik más külsőleg, meg bírjuk de ennyi, nem akarunk vele kapcsolatot... szóval azt tanácsolom légy őszinte a barátoddal és szakíts vele. ha már voltál annyira "érett" hogy lefeküdj valakivel, a következményeket is tudod vállalni.
2018. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Remélem a barátod megtudja, szakít veled, és talál egy nálad sokkal értelmesebb (nem lesz nehéz) és hűségesebb barátnőt. Megérdemelnétek mindketten. Mivel nem írsz kort, és pocsék a helyesírásod, feltételezem, hogy 14 és 16 között mozogsz, ami csak tovább tetézi a vágyat, hogy a fejemet a falba verjem. Bár már meg sem lepődöm. A kérdésed olvasása közben elég erős ribizli szagot éreztem. Az ilyen lányoknak nem való barát, és nem tudom a fiúk mit esznek a fajtádban. Finom a ribizli, de ez csak az ételre értendő. Ha valaki beléd harap, azt bizony megcsapja a rodhadás íze.
2018. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem egy akcióról van szó, 2 volt. Akkor még nem bántam meg. Most már tudom hogy mindent elcsesztem, nem akarom elveszteni mert őszintén szeret es mérhetetlen hiba volt ilyen szinten félrelépnem. Ugyanúgy a másik sráctól semmit sem akarok, neki csak az volt a céla hogy lefektessen. Sokat udvarolt én meg kevésbé hagytam magam, de átmentem hozzá, és megtörtént...
2018. márc. 11. 11:28
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem csinálta még ilyet, ő a legelső barátom, és ő volt az egyetlen ilyen haverom
2018. márc. 11. 11:29
 5/15 A kérdező kommentje:
A srác viszont folytatni akarja.. mit tegyek?
2018. márc. 11. 11:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte. Ha volt benned annyi gerinc, hogy félrelépj, akkor legyen annyi gerinc, hogy be is valld. Őszintén, ha a barátod tette volna ugyanezt, te nem éreznéd azt, hogy jogod van tudni és aszerint megkapni a lehetőséget, hogy eldöntsd akarod-e folytatni vagy sem? Egy kapcsolat, amiben hazudozás, titkolózás van, az nem kapcsolat, az egy színjáték. És szerintem te sem szeretnél egy olyannak a része lenni, ami nem igazi.
2018. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
hát gratulálok, büszke lehetsz magadra... egyebet nem tudok hozzáfűzni
2018. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Gratulálok!Remélem a barátod megtudja és azonnal szakít veled..
2018. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Elment az életkedvem.. Sajnálom szegény srácot, Ő őszintén szeret te meg össze fekszel mással. Tudod, ha valóban szeretnéd a barátod akkor még a félrelépés gondolatától is rosszul lennél. Te meg el is felejtetted hogy van barátod, hadd gratuláljak..csak mert ez nem szerelem. Előbb kellene gondolkodni.. de mindegy, ezzel nem mész sokra. Mondd el neki, minél tovább húzod annál jobban fog fájni,és a srácnak jobban. És lehet hogy elhagy, de az a te hibád lesz! Teljesen meg lehet érteni ha szakit. Legalább találjon magának egy lányt aki hűséges lesz hozzá és tényleg szeretni fogja. Ismered a mondást, amit főztél edd is meg. Te csináltad,most vállald fel. Nem lehet neki hazudni, a hazug embert előbb utolérik mint a sánta kutyát. És hidd el,még jobban fog fájni ha a srác mástól tudja meg,nem pedig tőled.
2018. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy gondolom mindannyian emberek vagyunk és hibázunk. Egyikünk sem hibátlan , a hozzászólók sem azok. Én azt javaslom hogy mondd el neki őszintén hogy mi történt és hogy megbántad és azt is hogy szereted őt. Ha ezeket elmondtad azután az ő döntése lesz hogy meg tud bocsátani és újrakezditek vagy már nem szeretne tőled semmit.
2018. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!