Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők ti azért néztek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti azért néztek hosszasan egy fiút mert tetszik nektek? Vagy van más oka is?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 01:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Egyetlen oka van: szólítsd meg, ezt akarják
2020. aug. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most úgy konkrétan nincsen aktuális nő, csak kiváncsiságból kérdeztem. 😊😊
2020. aug. 11. 02:08
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez embertől is függ, én például gyakran csak nézek ki a fejemből, anélkül hogy tudatában lennék annak hogy kit vagy mit bámulok. Gyakran félreérthető lehet, de normál esetben a bámulás jót jelent, mert felkeltetted a másik fél érdeklődését.
2020. aug. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
94%
Az hogy valakit érdekes nézni még nem jelenti azt, hogy be is jön. Simán lehet, hogy csak szórakoztató vagy éppen nincs jobb dolgod, vagy pl két és fél óráig ültök egymással szembe a tetű lassú IC-n vagy már huszadjára futtok egymásba miközben próbálnátok bejutni a qrva nyugatira stb... :D Vagy esetemben pl az is játszik, hogy tök m1 merre nézek mert úgyse látom. XD
2020. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊😊
2020. aug. 11. 10:19
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Múltkor azért bámultam egy csávót, mert allig bírtam megállni, hogy ne tépjem ki azt az egyetlen szál hajat ami a kopasz elfeje tetején volt. Őrületbe kergetett az egész busz út alatt az a szál 😅😂
2020. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Igy a válaszokat olvasgatva leesett, hogy uristen,hogy megbámulok mindenkit ha nagyobb városban vagyok. Ez általában nem azért történik, mert tetszenének, hanem szimplán az életükön kezdek el gondolkodni, hogy miért lehet rossz kedve, ki lehet vele az a kisgyeremek, stb...
2020. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Én főleg az ismerőseimet figyelem. (Nem feltétlen közelit.) Egyszerűen csak érdekel az arcuk. Igyekszem megfigyelni és megjegyezni minden apró részletet. (Ez általában nem olyan ijesztő, mint hangzik.:D)
2020. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És miért akarod megjegyezni az apró részleteket?
2020. aug. 11. 20:43
 10/13 anonim válasza:
56%
Én is akkor szoktam legeltetni a szemem egy srácon ha jól néz ki, tetszik.
2020. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!