Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem ír akkor nem érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2 hónapja írtam rá egy srácra aki visszaírt és elkezdtünk beszélgetni megállás nélkül, tehát sosem köszöntünk el este, hanem reggel folytattuk így mondhatni eddig csak én kezdeményeztem. 2 napja írta, hogy nincs nagyon kedve most beszélgetni, mert szüksége van magányra, ezért elköszöntünk, viszont azóta nem írt. Azt hittem, hogy mivel ennyire sok ideig jól elbeszélgettünk ezért valamennyire fontos vagyok neki és keresni fog, de már kezdem elveszteni a reményt. Nem szeretnék én ráírni, mivel tiszteletben tartom azt, hogy magány kell neki és nem szeretnék nyomulósnak tűnni, hogy megint én írok.
2020. aug. 13. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdekled
2020. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ. A beszélgetésekben mennyire volt aktív? Érdeklődött? Vagy inkább egyszavas válaszokat adott?
2020. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Szerintem elég aktív volt, kérdezgetett és általában hosszú, kifejtett válaszokat adott, (persze ez témától is függött) ezért nem értem

2020. aug. 13. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

#2 vagyok

Akkor szerintem várj még egy kicsit. Lehet, hogy tényleg csak a magány kell neki. Viszont ha egy-két hétig nem ad magáról jelet, akkor én a helyedben írnék neki, hogy remélem jól van, s ha valami bántja, akkor nyugodtan elmondhatja. Akár azt is megmondanám neki, hogy ha nem szeretne már velem beszélni, akkor oké, csak közölje, hogy ne reménykedek.

2020. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a pipa! :)
2020. aug. 13. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán érdeklődik irántad akkor nem ráz le ilyennel. Én találkozáson gondolkodnék nem magányon. Ha hosszú ideig nem írok egy lányra az azért van, mert nem érdekel és mással folytatom vagy tényleg senki se érdekel, de utána nem keresem vissza, mert nem azért untam meg.
2020. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!