Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami egyéb oka annak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami egyéb oka annak, ha bejelölt ismerősnek?

Figyelt kérdés
Új suliba mentem idén, ahol egy olyan osztályban vagyok, melynek 2/3-ad része lányokból áll. Mivel nem vagyok visszahúzódó fajta, néhányszor tudtam poénosan lekezelni pár szituációt, tudtam érdekes, frappáns dolgokat mesélni magamról, és mind a 3 napon a lehető legjobban sikerült kiöltöznöm. Én voltam az egyetlen, akit utólag kérdezgettek az elfoglaltságairól, a projektjeiről és kaptam dicséretet is a majdnem 40 éves, szép állapotú kocsimra. A továbbiakban se fogom magam elbízni, még mindig egy egyszerű srácnak gondolom magam, aki csak nem akart megint elhúzódni a közösség elől. Lányokkal közvetlenül nem beszélgettem még annyira, viszont (most jön a lényeg) az egyik lányosztálytársam bejelölt Facebook-on. Ez még önmagában nem jelent semmit se, de szerintem nem lehet ez véletlen. Rajta kívül más még nem jelölt be engem. És bevallom, nekem tetszik ez a lány, szívesen beszélgetnék vele, tudni szeretném, hogy olyan aranyos-e a személyisége is, mint a külseje. A Facebook-ja szerint nincs párja, ez is egy fontos tényező. Szóval örülök neki, hogy bejelölt, de innentől kezdve tanácstalan vagyok: Tényleg jelentene ez bármit is, hogy ő bejelölt, vagy csak egy egyszerű gesztus a részéről, mert hogy az osztálytársam és kész. Vagy lehet-e emögött valami? Talán azt várja tőlem, hogy írjak rá? Vagy valóságban kéne inkább először odamenni hozzá? Esetleg várjam meg, amíg ő jön oda hozzám (ha egyáltalán van szándéka velem)?

2020. szept. 3. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Én is most mentem új suliba. Nálunk mindenki jelölt mindenkit. És sajnos nekem nem sikerült ilyen jól :/


Szerintem nézd meg, mennyi ismerőse van, illetve be jelölt-e sok más osztálytársadat is.

2020. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 <- Ez a lány már alapértelmezetten is ismerte az osztály néhány tagját, azt nem tudom, hogy ki az, aki neki is új. Nagy meglepetésemre 6 közös ismerősünk van, akik nem az osztályból valók. Közöttük van az édesanyám (aki tanár volt ott, ahonnan ez a lány jött) a régi tanáraim, és az egyik régi osztálytársam is. Abból a városból jött, ahonnan én már 7 évvel ezelőtt eljöttem végleg. Anyámnál egyenlőre még nem kérdezem meg, hogy tényleg ismeri-e őt, mert egyenlőre kíváncsi vagyok, hogy mit szeretne velem. Az is lehet, hogy semmit se, csak én gondoltam túl. De... szerintem nem erről van szó, és én ezt valamilyen módon szeretném kideríteni holnap. Mert ha tényleg lát bennem valamit, de nem lépek erre, akkor keres mást az osztályban (gondolom).
2020. szept. 3. 22:44
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Rosszul gondolkodsz!

Nem azon kell agyalni, hogy a lánynak mennyire tetszel. Ha neked tetszik, akkor ismerd, majd hódítsd meg!

2020. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 <- Rendesen fellelkesültem ettől a hozzászólástól. Igazad van, csak ez a lényeg, hogy nekem már szinte az első perctől bejövős, és, hogy kíváncsi vagyok, neki mi a véleménye rólam. Holnap megpróbálok valamikor, nem tolakodóan beszélgetni vele. Talán egy jó téma is lehet abból, amit másodjára írtam. Hiszen biztosra veszem, hogy tanította őt is az édesanyám, ebből a kezdeti témából képes lennék elkanyarítani a párbeszédet úgy, hogy egy másabb hangvételű beszélgetés létrejöjjön köztünk. Egyelőre csak jó benyomást szeretnék benne kelteni, tudom, hogy az első héten merész lépés lenne nyílt kártyákkal játszani. Nagyon köszönöm a hozzászólásaitokat, ha bármi észrevételetek van még, legyen az bármi ezzel kapcsolatban, szívesen elolvasnám azt is.
2020. szept. 3. 23:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túlgondolod a dolgokat. Én is ilyen vagyok, van hogy ezerszer átrágom a szituációkat, pedig tök hülyeség, úgyse lehet mindenre felkészülni. Próbálj a lényegre koncentrálni és hogy beszélgetni szeretnél vele (adott témákat összeszedve jó ötlet felkészülni), de nagyjából itt zárd is le. Adja majd magát minden idővel.


Mondtad hogy eddig jól sikerült az első benyomás, azt kell folytatni ezután is és nem lesz gond. Érdeklődj felőle is, ha érzed hogy van kölcsönös szimpátia, akkor sulin kívül is majd hozz fel találkát és meglátjátok.

2020. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

"és mind a 3 napon a lehető legjobban sikerült kiöltöznöm"

🤦‍♀️

2020. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csak bejelölt ismerősnek, mert beszéltél vele (?), és feldobott téged a Facebook. 🤦
2020. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Salilala ***** válasza:
78%

7# éés, akkor? A lány bejelölte.

Kérdező, ha tetszik a cuki lány, jöjjetek össze. :D

2020. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hatos válaszoló megragadta a lényeget az egyik tagmondatomban, és még ki is találta a reakciómat az építő jellegű kommentje után...


A hetes válaszában látok egy kevés (talán nem is olyan kevés...) valóságalapot sajnos. Egyébként nem beszéltem még vele, épp ezért csak külsőleges a szimpátiám vele egyelőre. Kéne találnom egy olyan helyzetet, amikor tudok vele beszélni, de suliban nem egyszerű ilyen helyzetet teremteni.


Egyébként tényleg túl gondolom az egész szituációt (ami még nincs is)... Tényleg csak annyi az egész, hogy megpróbálom tovább csinálgatni a dolgaim, ahogy eddig. A megoldás egyébként baromi egyszerű lenne, és az ilyen jellegű kérdések alatt mindig az lesz a leggyakoribb válasz (joggal), hogy menjek oda hozzá és beszélgessek vele. Erre próbálok törekedni a továbbiakban. Ha interakcióba tudtam vele lépni és nem egy neutrális hangnemű beszélgetés kerekedik ki az egészből, akkor nem fog hülyén kijönni, ha ráírok Facebook-on és ott próbálom folytatni vele a témát. Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi.

2020. szept. 6. 00:11
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ha interakcióba tudtam vele lépni ... neutrális hangnemű beszélgetés"

Te tényleg így beszélsz? (Nekem ez eleve ellenszenves...)

2020. szept. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!