Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy számomra kedves kollégámat...

Egy számomra kedves kollégámat bejelöltem Facebookon, de nem fogadja el az ismerősnek jelölést. Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk, én is kértem már tőle szívességet, ő is tőlem, munkahelyen kívül is, ráadásul több, közeli munkatársával, munkahelyen kívüli ismerősével szintén jóban, illetve közeli barátságban is vagyok. Nekem értelemszerűnek tűnt, hogy felvegyem vele a kapcsolatot Facebookon is. Neki vajon miért nem? Mindketten nők vagyunk, nem ismerkedési céllal jelöltem be, mielőtt félreérthető lenne a kérdésem.
2020. aug. 28. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

1, még nem látta, hogy bejelölted

2, csak közeli ismerősöket jelöl be

2020. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Furujika ***** válasza:
95%

1. Szamitogep analfabeta es veletlenul nem vette eszre a jelolesed.

2. Ugy gondolja a FB az baratoknak, csaladnak, egyeb ismerosoknek van. Munkatarsaknak ott van a LinkedIn

3. Ultra szelektiv a FB ismeroseire nezve, mert megvalogatja ki lathatja a kisbabarol/kutyarol/nyaralasrol/edzoteremrol a posztjait.

4. Politikai temakban lajkolt, kommentelt, osztott, es ezt jobb latja nem oszzekotni semmilyen esetleges munkat veszelyezteto szemellyel.

2020. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Lehet nem keveri a munkàt a maganélettel.

Vannak kollega ismerösei?

2020. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Ezt a kérdést jelölés s 3 perc várakozás után írtad ki?

Várj 1 hetet legalább.


Másrészt munkatársnak jó vagy, többnek meg lehet nem..., mert az ő körei nem tartoznak rád.

Minek a faci buk, de komolyan...

2020. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, vannak kolléga ismerősei is, köztük egy olyan kolléganő is, akivel én munkahelyen kívül is nagyon gyakran összejárok, napi szinten kb. Ők ketten szintén közeli ismerősök, együtt járnak nyaralni családilag kb. Tegnap vettem fel ismerősnek a csajt. 24 óra eltelt, lehet utál, vagy valami, de akkor én sem fogok vele nagyon haverkodni, pedig szerettem volna.
2020. aug. 28. 21:38
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

24 óra telt el:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Ne is haragudj, de nem vagy normális...ilyen ostobaságot...várd már ki azt az 1 hetet...istenem, semmi nem múlik ezen...ha tudom, hogy ilyen vagy, én még a faciról is törölném magam helyében.

Tiszta kullancs jellegű lehetsz, ennyi sorodból ítélve...ne tapadj ennyire már másra.

2020. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Még visszajelölhet késöbb, nekem is volt olyan kollégám, aki 2 hónappal később jelölt vissza.


De én személy szerint nem szeretek Facebookra kollégákat felvenni, mert már volt olyan, hogy ott zaklatott egy kollégám éjjelente is...

2020. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

hú hát én nem mondom hogy minden nap de párnaponta felnézek facebookra és tök véletlenül vettem észre pár hónap után hogy bejelölt egy kollégám. nem is jelezte ki.

de amúgy ha 24 óra elteltével ezen annyira rugózol, hogy ide kérdést kell kiírnod, akkor annyira kullancs lehetsz, hogy nem véletlenül nem jelölt vissza. vedd észre magad.

2020. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Vannak szimpi kollegaim de nekem sem ismerőseim (kivéve 2-t akik közvetlen kollégák , mondjuk kozuluk az egyik egy baratnom, ergo mar egyetem alatt ismerosom volt). Nem kell hogy mindenki lassa a posztjaim vagy azon menjen a pletyka epp mit csinaltam stb
2020. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan azért sírsz mert nem jelöltek vissza 1 napon belül? :D Nem mindenki lóg a facebookon minden egyes nap,nekem is van olyan ismerősöm aki 3 naponta,hetente stb lép csak fel.

Nem kell rögtön kiátkozni.

2020. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!