Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt.

Hüvelykúppal védekezünk szex közben.

1 hete késik a menstruációm, és borzasztóan nagyon folyik ott lent.

Fehér, ragacsos a nedvem.

Terhességi tesztet még nem vettem.

1 hónapja volt bakteriális fertőzésem, de ott a folyás az sárgás volt, most fehéres, és ragad nagyon.

Nőgyógyászhoz megyek majd másfél hét múlva.

Találkoztatok már ehhez hasonlóval?


16L



2020. szept. 5. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Valamilyen fertőzést összeszedtél valószínűleg. Valami megbízhatóbb módszerre jó lenne áttérni, 0.74 és 7 között van a Pearl-indexe. Remélem tudod, mit jelent ez a szám.
2020. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzés is lehet.

Viszont amúgy is kialakulhat folyás.

Nekem mindig van folyasom, de nincs fertőzésem, csak nekem így termelődik. És nekem is 16 évesen alakult ki így.

De majd a nőgyógyász megmondja mi a szitu.

2020. szept. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha fehér, az gomba.

Viszont ezek a hüvelykúpok nem megbízhatóak. Keress rá: pharmatex babák.

2020. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár terhes is lehetsz, meg mellette esetleg fertőzés is. Csinálj egy tesztet amíg nem mész orvoshoz.
2020. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is fehér a folyasom és természetes. Jó, nem szeretem, de mindenki más.

Viszont szerintem addig amig nem vizsgált meg a doki, felesleges találgatni.

De egy X-Epiles gyors teszt nem árt. Többet (ft) felesleges kiadni.

2020. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5: De az nem mindegy, hogy alapból fehér, vagy eddig színtelen volt, és megváltozott.

Ha változik a színe a megszokotthoz képest (és nem a megszokott, normális cikluson belüli változás), az többnyire fertőzésre utal.

Viszont a terhesség is járhat megnövekedett mennyiségű folyással, mert így védekezik a szervezet a fertőzéssel szemben.

2020. szept. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak azért nem értek egyet, mert az elején nekem egyik napról a másikra jött. Előtte semmilyen folyasom nem volt, ciklustól függően és függetlenül is.

Amíg pedig nem megy orvoshoz, aki ezt meg tudja mondani, addig felesleges aggódnia.

2020. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet
2020. szept. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
A hüvelykúp pont annyit ér mint a megszakításos, egyáltalán nem lepődnék meg ha terhes lennél.
2020. szept. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nem írtál le 1 terhes tünetet se csak a menzesz késést ami sok mindentől késhet szerinted mi terhességi tesztek vagyunk ?
2020. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!