Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lehetek? Túlságosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lehetek? Túlságosan élvezem a barátnőm a hülyülését? És szerintetek mi van köztünk? Folyton "kekeckedünk" egymással, de főleg ő velem...

Figyelt kérdés

Suli után feljött hozzám, húztuk egymás agyát, mint mindig, aztán lenyomott az ágyra, lefogott, felrántotta a pólómat és szétcsikizte a hasamat meg marha nagyokat belefújt és puszilgatta! Én meg csak nevettem mint állat. Persze régebben is verekedtünk/bírkóztunk poénból (mondjuk régebben azért nem esett neki így a hasamnak), de most legutóbb a fent leírt produkciója egy idő után "úgy" kezdett el tetszeni és egyszer csak lesmároltam!


Végül is megegyeztünk a csók után abban, hogy mi annyira marhák vagyunk együtt, azóta viszont suliban, félúton, bárhol somolyogva sandítunk egymásra és mindig elpirulunk, ha egyikünk észreveszi a másikat. Gyakran rám kacsint, mekiben suttyomban megcsípte a fenekemet miközben ittam, egymás ölébe ülünk, "eszkimópuszizunk" meg utóbbi időben olyanokat súg a fülembe, hogy "szexi vagy", "jó a feneked", "úgy összebújnék veled" meg sorolhatnék még és persze az ilyesmiket elröhögjük aztán, de nekem pölö mégis vadul vert a szívem és izzadtam, mikor csak duruzsolt a fülembe, vagy amikor a lábával cirógatta a lábszáramat és jót vigyorog azon, hogy megborzongtam.


Bocsi, ha nagyon zagyvalék lett, de mondjátok meg, mi van köztünk és hová halad ez az egész?



2020. szept. 8. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Jelenleg szerintem rajongás esetleg kezdődő kapcsolat. Oda halad, ahová ti szeretnétek, hogy haladjon. Nyugodtan próbálgassátok a szárnyaitokat, kísérletezzetek, nincs ebben semmi rossz. Ha pedig komolyabbra fordulna, akkor legyen úgy. Az élet arra van, hogy élvezze az ember azzal, akivel szeretné. :))
2020. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát jó. Tényleg próbálgatjuk a szárnyainkat. Olyan lüke voltam tegnap, hogy mikor elbúcsúztunk egymástól, egy hosszú ölelés, utána barátnőm kérdezi, nagyon mérges lennék-e ha mostantól a számra adna puszit? Fülig pirultam és azt mondtam, nem. Oké, szájrapuszi, majd ismét szorosan átöleltük egymást, barátnőm közben simogatta a hátamat, erre kiszaladt a számon, hogy ez nagyon jól esik. Nem is tudom, meddig ácsorogtunk ott simogatós-ölelésben és már remegve vettem a levegőt, hallottam, hogy barátnőm is. Végül elbúcsúztunk, de utána estefelé kapom tőle az sms-t, hogy "szeretlek!" (rengeteg szívvel körítve)


Azt elfelejtettem említeni, hogy az is már egy jó ideje jellemző mindkettőnkre, hogy csokikat, bonbonokat dugdosunk egymás táskájába vagy tolltartójába.


#1-es, köszi a biztatást, nem tudom, mi lesz ebből, csak azt tudom, hogy annyira nagyon jól érzem magam vele.

2020. szept. 9. 08:22
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Valójában csak ez számít. :) Remélhetőleg sokáig is fog tartani. Ha már szájrapuszi van, próbálkozz egy kicsit többel, szerintem tetszeni fog neki, hogy bátran mersz te is kezdeményezni.
2020. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon úgy néz ki ...

Sok sikert , éljetek meg minden pillanatot élményként. :)

2020. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer nektek! Tegnap döntöttem: Megcsókoltam, mikor elköszöntünk és szerelmet vallottunk egymásnak! És mára megbeszéltünk egy "hivatalos randit" suli után! Rettentően izgulok, de annyira örülök!
2020. szept. 10. 11:21
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell izgulnod, ugyanazt csináljátok, mint eddig. :D Nah jó... most már kicsit több lesz az erotika, de egy-egy plázázás stb, ugyanolyan marad, hacsak nem ketten mentek az öltözőfülkébe. :D
2020. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

De arik vagytok<3

Olyan jó ezt olvasni, boldog lett a napom:)

2020. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nektek ;)
2020. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Mi hol találhatunk ilyen lányt:D
2021. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
79%
Sokáig nektek!!
2021. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!