Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borotválkozó lányok: Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotválkozó lányok: Ti elvárjátok, hogy a (leendő) pasitok is leborotválja az intimszőrzetét?

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 20:04
A kérdező szavazást indított:
persze, nem akarok dzsungelt
nem, de azért jobb, ha borotválkozik
igen, ha nem borotválkozik, ne is álljon velem szóba, semmi esélye sincs
nem, nekem teljesen mindegy, hogy borotválkozik vagy sem, de azért ápolt legyen!
68 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljutunk odáig akkor nem ez érdekel legjobban. De amúgy ahogy neki kényelmes.
2020. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Attól hogy a párom még nincs közöm ahhoz mit csinál a testével. Hozzá szólhatok, bele nem.
2020. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2020. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Én jobban szeretem ha inkább nem borotválja. Nagyon kevés ideig marad sima és rövid időn belül szúr. Egyébként is kicsit vicces, ha a mindenhol szőrös barátomnak csak az intim részein van egy kis csupasz folt.

Magamon viszont nem tudom elviselni a hosszabb szőrt, mert szúr és viszket.

2020. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2020. szept. 22. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen, nem akarok hogy egy Chewbacca legyen a pénisze
2020. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
86%
Előny,de nem várom el.
2020. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ezt elvaras nelkul mindenkinek magatol kene csinalnia. Nem csupaszra borotvalni, mert az baromsag, hanem eleg 3 hetenkent rovidre vagni, hogy kulturalt es higenikus legyen.
2020. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!