Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikinivonal és az egész...

Bikinivonal és az egész intimszőrzet teljesen sima? Hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

Barna hajam van, azért az átlagosnál erőszebb a szőrzetem és több.

De egyszerűen nem értem hogy látom a többi lányt a strandon vagy valós sztorikat ahol teljesen csupasz az egész intimterülete a lánynak, mintha soha nem is lett volna ott szőr, se egy kipattogás, se egy nővekvő szőr.

Nekem ilyen kb maximum fél napig, de talán akkor se teljesen láthatalan mivel a borotva nem szedi ki teljesen, gyanta és epilátor ott nagyon fáj. Végleges szőrtelenítés nagyon drága, mégis mindenkinek ez van, vagy hogy csinálják?



2020. máj. 29. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Nekem se mindig sikerül szuperül, de a következő bevált. Szőrtelenítés előtti napon radirozd át az egész területét amit szőrteleníteni akarsz, fürdés közben. Előtte aztasd magad pár percig meleg vízben. Amikor megtorolkoztel, kend be valami szuper hidratáló krémmel, a legjobb vagy valami olajos, vagy aloe veras testapolo.

Másnap, közvetlen szőrtelenítés előtt megintcsak aztasd magad meleg vízbe jó sokáig, majd rá a borotvahab és úgy borotváld. Utána pedig ne kenj rá semmit, se testapolo se más, mert attól is ki pattog. A jó minőségű borotva is kulcsfontossagu, én venus olayt használok.

Itt olvastam olyat is aki nem borotvahabbal csinálja hanem hajpakolással. Az is bevált nekem is egyébként.


Vannak intim szőrtelenítő krémek is, bár bevallom én nem merek oda ilyeneket kenni, mert az amúgy a lábamon is mindig kiutesekkel meg viszketessel jár, szerintem allergiás vagyok rá.

Amugy az intim gyanta nem fáj annyira, egy párszor csináltam, nem vészes.

2020. máj. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Epilátort használok. Fáj, de kibírható. Ha epilálás után marad is egy-két szőrszál, azt szemöldök csipesszel kiszedem. A pirosság másnapra elmúlik. Így kb 3-4 napig szőrtelen vagyok.
2020. máj. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kipattogzik, úgyhogy csak akkor szedem le csupaszra, ha megyek strandra, egyébként csak elektromos intim borotvával (az 1-2 mm-esre meghagyja). Más területeken (hónalj, nyak) viszont próbáltam a cukorpasztát kozmetikában, és jobb, mint bármi más. Később nő vissza és gyengébben, mint epillátor vagy borotva után.
2020. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!