Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dontenetek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dontenetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha megtetszene egy lany kepeken. Elhinvatok randizni es sajnos eloben nem lenne olyan elonyos, mint kepeken, viszont a belsoje mefogna titeket.


Nalatok dominalna a kulso es hagynatok az egeszet vagy inkabb a belsot vennetek figyelembe?



#randi #Szep lelek
2020. okt. 5. 14:56
A kérdező szavazást indított:
Belso
Kulso
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod. Ha összességében nem jön be, nem tartod vonzónak, akkor ne folytasd vele, mert valamikor ez vissza fog ütni. Amúgy legközelebb kérj videóhívást randi előtt.
2020. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak arról van szó, hogy élőben kicsit kevésbé vonzó, az szerintem még nem ok arra, hogy hagyd az egészet, ha egyszer emberileg szimpatikus. Beszélgess még vele, és fogod látni, hogy van-e értelme közelebbről megismernetek egymást. Ha viszont élőben ronda, mint a fekete föld, mert mondjuk agyonretusált/filterezett képet töltött fel magáról, az már elgondolkodtató.
2020. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nyilvan valamiyen szinten vonzo. Ugy tudnam a leginkabb jeklemezni, hogy kepeken 10/8 eloben pedig 10/6.4 .


Tehat nem csunya abszolut, csak kepeken szebb volt. Viszont a szemelyisege es a belsoje nagyon megfogott :/

2020. okt. 5. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Külsőt is, belsőt is
2020. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na de ha "nagyon megfogott", akkor mi a kérdés?? Ha még csak nem is csúnya?
2020. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Aki 2020-ban azt hiszi, a képek megegyeznek a valóságos kinézettel, hatalmas álomvilágban él. Én néha már azt sem hiszem el, hogy a saját "szelfimen" én vagyok, pedig én csináltam a képet. :D
2020. okt. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Egy randi alapján a belső értékei nem fognak megtartani. Egy randi édeskevés.
2020. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolso, sajnos egyetertek :( . Mindenesetre elmegyunk majd még par randira es akkor fog jobban korvonalazodni a dolog :/.


Amugy sajnos azzal is egyetertek, hogy manapsag a kepeken sajnos sokkal szebbek az emberek es ezt nem csak ennel a lanynal tapasztalom. Na meg nem csak en.. nagyon sok ismerosom megjarta mar igy mikor elment randira.

2020. okt. 6. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Hagyd. Ez nem is kérdéses. Az hogy kiraktad ezt a kérdést és azt mondtad hogy nem csúnya ezzel el árultál mindent. Nem tetszik neked engedd el. Egy párkapcsolatban ugyan olyan fontos a külső mint a belső. Ha nem tetszik nem áll rá a lompos akkor ott annak nincs értelme. De ha maradunk annál hogy nincs intim kapcsolat csak csók stb akkor is ha már most nem tetszik akkor nem fogod le smarolni....
2020. okt. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!