Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinaljak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak, mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Lany vagyok es van egy lany aki mar kb. 2honapja tetszik nekem es egyfolytaba o jar a fejembe. Meg csak uzenetben beszelgettunk egymassal. En probaltam nyitni fele de a valaszaibol azt vettem le hogy o nem nagyon. Es nem tudom hogy egyaltalan nem jovok e be neki vagy csak azt hiszi hogy hetero vagyok es inkabb nem is probalkozik. Probalok nem ra gondolni es mikor sikerul kivernem ot a fejembol valamirol eszembe jut es megint csak ra tudok gondolni:(

2020. okt. 17. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Probald meg kideriteni, hogy mit gondol, ha meg sikerult es ugy sem, akkor keress mast
2020. okt. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Akkor te már biztosan tudod, hogy ő is leszbikus? Esetleg bi?

Ha nem nagyon nyílik meg, lehet csak fél vagy annyira nem bízik benned.

De amúgy kérdezz rá, semmit nem veszítesz vele ^^

Ha tényleg úgy látod, hogy nem nagyon érdekled akkor inkább hagyd, találsz mást :D

2020. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen biztos vagyok benne. Koszonom a valaszokat
2020. okt. 20. 19:13
 4/9 anonim válasza:
100%
Most nem akarok a "csak egyszer élsz " szöveggel jönni, de saját tapasztalat alapján egyszerűen kérdezz rá. Nagyon nehéz rávenni magad, hogy ezt tedd, és igen, veszíthetsz vele, de ha nem próbálod meg ki tudja, hogy nem-e nyertél volna? Sajnos én így jártam egy lánnyal, aki mint utólag kiderült viszont kedvelt, de sajnos már késő bánat. Így szerintem kellő bátorsággal csapj bele.:) 20/L
2020. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eleg nehez nekem hogy elmondjam neki mit erzek iranta mivel egyszer ezt massal megtettem es pofara estem. Foleg hogy szinte elkerulhetetlen hogy ne latalkozzak ossze vele es ha nem erez ugy ahogy en az kinos lenne. De probalom ra venni magamat, koszon hogy valaszoltal jol esett :)
2020. nov. 4. 02:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit deríts ki, hogy melyik oldalon áll és, ha már biztos vagy abban, hogy azon ahol szeretnéd ugyanúgy menjen utána minden, mint egy heteró kapcsolatban. Ki a domináns? Gondolom ez is fontos kérdés. Fel a fejjel és kitartás... Hajrá! ;)
2020. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
100% hogy o is vonzodik lanyokhoz
2020. nov. 8. 01:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyílni neki😊 utalgass rá először, ne mond ki teljesen a dolgokat. Pl flört. Ha tetszik neki a dolog onnantól nyert ügy. Sok sikert🥰
2020. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hat figyelj,irj neki minél többször de elsonek úgy hogy nem nyomulsz utána össze baratkoztok hivaoszzatok,talizzatok hozd neki fel hogy “ és van valami lány esteleg aki tetszik?”
2020. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!