Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rengeteget telefonozik, egyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteget telefonozik, egyre kevesebbet foglalkozik velem, mit csinaljak? ( lent tobb errol)

Figyelt kérdés

A baratom soha nem volt ennyire telefonos de az utóbbi időben rengeteget nyomja, miután megunom hogy nem foglalkozik velem en is felveszem a telot de akkor mar azzal baja van.. Nem tetszik neki ha mással beszelek, ha a barataimmal talalkozok az is baj ha buliban a baratnoimmel szeretnek lenni kicsit, de nem hajlandó semmit sem megbeszelni csak nyomja azt a sz@rt.. Nem tudom mi lehet vele, mit tegyek hogy ez megváltozzon mert ez nekem nagyon rossz..Szerintetek ? A válaszokat előre is koszonom !

16L


2016. júl. 11. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos a Pokémon GO-val nyomja.
2016. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mondjad neki hogy:A mellemet nyomkodt ne azt a szart.

(vicc{vagynem})

2016. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha elmondanád neki?Ha meg már elmondtad neki hogy ez téged bánt és folytatja akkor egy nyomorék.
2016. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy szorítsa ezt vissza egy kicsit. Mondd el, hogy te is vele foglalkozol és szeretnéd, ha ezt viszonozná. Szervezzetek valami programot.

Ha ezek után sem hagy fel vele, akkor ne öregedj meg mellette.

Amikor az én volt barátom kezdte rá, akkor kiderült hogy épp mindenkivel sextingel és mindenkire nyomul :) De a tied talán csak egy kicsit rádunt...

2016. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!