Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, mit tegyek? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, mit tegyek? Szerintetek neki is tetszek?

Figyelt kérdés

Ez hosszú történet:


Szóval,egy suliba járunk de ō 2 évvel fiatalabb

Eddig sosem beszélgettünk,csak az ō legjobb barátnōje néha odajōtt hozzám

Szokott velem beszélgetni,és egyszer elmondtam neki hogy tetszik a barátnōje,sosem éreztem azt hogy érez irántam valamit de az utobbi idōben ez megváltozott

Szóval a barátnōjének már van amugy pasija és biztos hogy nem csalja meg,nagyon aranyos lány

Visszatérve a lányhoz(inkább kiirom a nevük kezdōbetüjét és igy átláthatóbb)

Szóval a barátnō, M ,megigérte hogy nem mondja el neki és én bizom benne,sosem okozott csalódást

Am egyszer megint odajött hozzám M és beszélgettünk D-ról

Ebben semmi nincs,szal mâsnap D odajött hogy elkérje a házit

Aznap este egy built tartottunk,sokat beszélgettünk ,egy nagyon vicces és aranyos lány

Ezután kezdtem AZT érezni hogy nem csupán tetszik,hanem szerelmes is vagyok belé

Par napig Meg el beszélgettünk egyik nap viszont oda sem jött hozzám,nem is köszönt

Eddig biztam benne hogy talán tetszem neki de Mar nem biztos

Egyébként régóta ismerem,csak sosem volt szoros a kapcsolatunk

A szüleink ismerték egymást de ,értitek szal nem volt semi

Par héttel utána egy osztâlyos piknikre indultunk

Ott megint odajött és közölte velem hogy szingli

Pontosabban Ott volt a barátnōje is és próbálta elohoznj a témát,igazából arról beszélgettünk hogy tetszik e valamelyik sztár és innen kezdte el azt hogy ō szingli

Egyik nap megkérdezte hogy nem e akarom e elkísérni a boltba meet fél egyedül

Mondtam hogy Jo ,elkísérem

Ekkor kocsival jött érte az anyja ,arckifejezése szerint nem örült hogy Ott voltam mellette,D biztos elmesélte hogy miért mentem vele

Biztos hogy felhivta anyámat meet otthon azzal fogadott hogy ha szerelmes leszek válogassm meg a lányokat

Másnp a suliban nem jött odahozzám csak egy üzemetet írt és bedobta a szekrényembe "nem találkozhatunk,D"

Ez 1 héttel ezelott volt,még a barátnōje semi jött oda hozzám

És arra gondoltam hogy ma felhivom és az ōszi szünetbe elmehetnénk valahová kirándulni,a barátnōjével hisz sokat segitett,persze titokban


Ti mit gondoltok tetszem neki?

Hogy mondjam elmaz érzésekm?



2020. okt. 17. 14:03
A kérdező szavazást indított:
nem tetszem,he hivjam sehova
valószínū hogy tetszem,hivjam el
ennyibōl nem derül ki,hivjam el és irjam le mi történt,talán kiderül
36 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesrásért

De kijavitja angolra,mert Angola a készülékem

2020. okt. 17. 14:04
 2/3 Juhász Viktor13 válasza:
100%

Fhuu tesó. Szerintem azért írta,hogy nem találkozhattok, mert az anyja mondta neki. Azt javaslom hívd el kirándulni ne állítson meg semmi legyél bátor, kitartó és a végén meg lesz az eredménye. Legyél őszinte a csajhoz és a szüeidhez és ne titkold el a kirándulást a szüleid elől,mert a végén baj lesz! Ha nem engednek el addig jártasd a szád míg el nem engednek. Ne feledd, a tűzt mindig táplálni kell, nem szabad,hogy kialudjon! Nem vagyok jártas a témában, de reménykedek, h tudtam segíteni!


Ui:További jó egészséget és nevérem megszerzed a csajt!

2020. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2022. aug. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!