Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány de azt...

Tetszik egy lány de azt akarom hogy ő mondja hogy tetszek neki hogyan lehet rávenni ugy hogy érzelmileg?

Figyelt kérdés

Néha ölelget de vannak olyan napok amikor hozzám nem szól

Focizok,jó sportoló vagyok, és hát nem akarom magam dicsérni de sokan mondják hogy menő vagyok


Kérlek segitdetek


2014. máj. 29. 15:27
 1/5 A kérdező kommentje:
12 éves fiu vagyok
2014. máj. 29. 15:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy gyakoroljátok a helyesírást. Miközben tanít, Te szépen mosolyogsz, igyekszel. Ő megdicsér, aztán hátha... :)
2014. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
normális válaszokat irjatok ha megkérhetlek
2014. máj. 29. 15:42
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy hogy viselkedtek egymással, és hogy ő tudja-e, hogy tetszik neked... Próbálj vele még kedvesebben viselkedni... (szerintem azt,hogy egy lány tetszik egy fiúnak, és esetleg a lánynak is tetszik a fiú, azt a fiúnak kellene bevallani)
2014. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ö is szeret szerintem (mert ölelget) de én nem kezdeményezni mert lehet hogy elcseszem.
2014. jún. 2. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!