Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok az öt év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yoongers kérdése:

Szerintetek sok az öt év korkülönbség?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és a napokban elkezdtem beszélgetni egy 21 éves fiúval. Szerintetek nagy ez a korkülönbség? Én nem érzem annak, de kicsit elbizonytalanodtam.
2020. okt. 19. 13:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
#10 ez legfeljebb nagypolgári körökben lehetett általános, én most kutatom a családfámat, átlag parasztok, zsellérek a felmenőim, és ott nem volt jellemző a nagy korkülönbség. 2-3 év volt az átlag, esetleg idősebb korban, második házasságnál valamivel több.
2020. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
10 tudom , csak sok ember számokat ír mert az a társadalmi elvárás ha közelebb állnak korban egymáshoz ,de az kimarad hogy sokan nem a kor különbségek miatt mennek szét.. Kicsit olyan boszorkány üldözést érzek néha itt a számok miatt..Színészek megtehetik a 20-25 év eltérést is , átlag ember meg már betegnek számit +10 vagy 15 év miatt..
2020. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
#12 tudom, nekem 10 év volt a legtöbb úgy, hogy nőként én vagyok az idősebb, ez végképp szentségtörés az emberek szemében...
2020. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%

#11 azt ugye nem gondolod, hogy régen nem volt 10 év korkülömbséggel kapcsolat?


#12 én is ezt mondom, nem az számít ki hány éves. Ez nem egy ma felkapott divat. Aki szereti a másikat az legyen vele, azt meg engedje el, hogy ki hol néz rá rossz szemmel. Értelmes ember a saját dolgaival törődik nem azzal, hogy másokat nézzen le a kora miatt.

2020. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nem azt mondom, hogy nem volt, őseim közt is volt egy 13 évnyi, de durván kilógott az átlagból.
2020. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez csak tőletek függ, de szerintem nem sok
2020. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon necces, mert mindegyikőtök egy nagyon időigényes korban van ha szabad így fogalmazni. Ha elég érettnek goldolod magatokat, egy próbát megér, ha szakítás lesz legalább (annyira) nem lesz rossz. Ha pedig nekiáll bunkózni utána akkor nem is volt Neked való.
2020. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Annyira nem. De több konfliktust tud szülni hogy te még középiskolás vagy, ő pedig vagy egyetemista vagy már dolgozik.
2020. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!