Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten hol van olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol van olyan hely, ahová éjszakára be lehet húzódni a hideg elől? Lehetőleg ingyen. Nem szobára gondoltunk, meg semmi hotel dologra.

Figyelt kérdés
A közvágóhíd, vagy a keleti pályaudvar közelébe lenne előnyös.

2020. okt. 29. 18:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Én 0-24 nyitva lévő önkiszolgáló mosodákba szoktam. Éjszaka senki se szokott ott lenni. Nyugis kis meleg vacok.
2020. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#5 kicsit konkrétabbat tudsz mondani ezekről? Vagy pontos helyet pl.

#8 Eltaláltad.

#11 köszi az ötletet.


Köszönöm a normális kommenteket.

2020. okt. 29. 21:42
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá, hogy búvóhelyek Pesten (vagy igazából bárhol, sok városban vannak ilyenek, legalábbis ahol én lakom, itt is van, pedig nagyon kis város)

Még nem voltam ilyenben, csak hallottam, hogy rövid időre ki lehet venni szobákat

#5 és #8 is én vagyok, sejtettem, hogy innen fúj a szél. De ez még mindig jó ötlet, találkoztam itt az oldalon már rosszabbal is. Ugyanez a probléma, otthon a szüleiknél nem lehettek, szobát nem tudtak kivenni sehol, vidéken laktak, így úgy gondolta a srác, jobb híján majd az erdőben.

2020. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!