Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális INGYENES társkereső,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális INGYENES társkereső, elfogadó, Normális tagokkal?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyen oldalt? Ahol visszaírnak, normálisak és nem olyan tinder szerű csetreszek vannak rajta? :)

Nem olyat keresek akit csak a külső érdekel, inkább a visszafogottabb lányok érdekelnének. Ötletek?



2019. szept. 25. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
A viisza fogotabbak nem szoktak fent lenni ilyenekken.
2019. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez így van, de az egyiken láttam párat, gondoltam valakinek van tapasztalata.. Ezen az oldalon is vannak, de hát ha rájuk írsz nem is érdekli őket... Más tippet eddig nem kaptam csak társkereső, én pedig személyesen nem vagyok a leg tapasztaltabb, nem hiszem hogy menne :3
2019. szept. 25. 17:53
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Egy visszafogott lányt is érdekel(het) a külső. Te se jönnél össze olyannal, aki nem jön be külsőre.
2019. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jó, olyannal aki kirakja a seggét a netre és úszik a sminkbe értelem szerűen én se jönnék össze akárkivel.. De azért olyat sem szeretnék aki a kis herceget várja, valami sportos izomállat hülyegyereket vár.. Nem csak a külső a fontos, legalábbis annak akinek van esze
2019. szept. 25. 18:45
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
És akinek van esze nem válaszol vissza idegen paliknak.
2019. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

MINDENKIT érdekel a külső. Jó ha ezt most tudatosítod magadban, a "nem számít a külső" baromsággal ne álltasd magad.

"Izomállat hülyegyerek"... Tudod te mit beszélsz?! Hogy egy sportos testért mennyit kell kőkeményen dolgozni, hogy mennyi év munka van mondjuk egy kockahasban???

A lányoknak SZÁMÍT a külső... egy pasi igenis legyen valamilyem szinten sportos, és igényes. Ápolja magát, ne folyjon le a székről és ne legyen zsíros a kezem ha beletúrok a hajába.

Gondolom téged sem izgat szexuálisan a tankaranka tipus... vagy akinek szőrösebb a laba mint a tied... vagy a kötényhas.

Párválasztásnál a külső legalabb annyira fontos mint a belső. Ez van. Nőjj fel, és fogadd el.

19L

2019. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem fogadom el, persze alap szinten megvan az a súly stb ami már nem elfogadott, ilyen mindenkinek van, de én eddig sem a külsőre mentem és ez után se fogok. Az ilyen kis hercegnők meg persze hogy csak az izmosabb kockahasú díszbzerátorokra vágytok, az ilyen lány és a normális lány között elég sok a különbség. Érdekes, engem is olyannal hozott eddig össze az élet akik kép nélkül ismerkedtek velem :O De érdekes hogy van olyan NORMÁLIS lány is aki nem egyből az izmot meg az öltözék árát nézi, nem igaz, utolsó? :O
2019. szept. 26. 12:46
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Valamilyen szinten egyetértek a 6os válaszoloval. De a te 7es válaszoddal is .

Tényleg vannak olyan lányok akik nem a drága ruhát nézik és nem az a lényeg nekik ez tény. De szerintem azoknak a lányoknak is számit a normális kinézet. Ők nem a pénzt nézik de szerintem ő náluk is s számít a külső.(csak tudom..)/L

2019. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát, ez csak azért szar mert igy sose fog senki azért szeretni aki vagyok, csak a külső miatt.. Én pedig nem fogok elegánsan öltözni meg adni magamra hogy KIKÖNYÖRÖGJEM a szeretetet.. Azt hiszem ilyen emberek közt fel kell adnom hogy valaha valaki szeretni fog..
2019. szept. 26. 15:21
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
A személyiséged taszító.
2019. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!