Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is sablonos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sablonos?

Figyelt kérdés
Ebben az évben jött egy új diák az eggyel felettünk levő osztályba, és barátnőmnek nagyon szimpatikus lett (szerintem tetszik is neki, de ezt nem akarja bevallani). Mindig noszogattam hogy szólítsa le vagy legalább írjon már rá ha ennyire szimpi neki, de mindig azt mondta hogy nem meri. Most viszont egyik nap közölte, hogy majd valamikor "véletlen" fel fogja hívni, gyorsan leteszi és ráír hogy "bocsi, véletlen hívtalak" vagy valami ilyesmi. Nem túl sablonos, hogy ezzel akarja magára hívni a figyelmet? Meg amúgy szerintem ezzel nem sokra megy, mert utána valszeg abbamarad a beszélgetés. Viszont arra lennék kíváncsi, hogy Ti mit gondoltok erről? Légyszi nemet és kort is írjatok.

2020. nov. 4. 07:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul marad abba a bedzelgetes, ha a fiunak is bejon a lany, nem fogja lerazni es egyebkent meg mindig jobb mint a szokasos veletlenul jeloltelek be, az nagyon atlatszo.
2020. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez nagyon aranyos. Lehet, hogy a fiú felfigyel rá és nem szakad meg a beszélgetés.

Ha nem tetszik egyáltalán a fiúnak, akkor meg hiába csinálna bármi mást is.

Szóval próba szerencse!

2020. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
ez a "véletlen" felhívás messengeren történne? mert ha igen, akkor nagy átlátszó. a fiú egyből le fogja vágni, hogy érdeklődik utána a csaj. hiszen mi másért menne rá valaki a másik chat fejére, ha nem azért, hogy ráírjon? akkor már inkább írjon rá simán... A fiú csak nézni fog, hogy mi a f*sz van, és ha tényleg beveszi a mesét, lehet nem is fogja tovább folytatni a beszélgetést, hisz nem is ismeri annyira a lányt, hogy eldöntse, hogy tetszik-e. Velem is volt ilyen, hogy ismerős-ismerőse rámírt valami konkrét dologgal, annyira nem ismertem az illetőt, hogy eldönthessem bejön-e vagy sem, így miután elrendeztünk a dolgot, nem is folytattam a beszélgetést. Sose derült ki, hogy azért írt volna, mert bejövök neki. A hívás ennél sokkal átlátszóbb... És mondom, inkább őszintén, barátin rá kell írni, hogy essen le a másiknak, hogy ismerkedni akar a lány, hanem lehet csak továbbmegy.
2020. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

#3 Nem tudom hogy tervezi, majd megkérdezem. A végét nem igazán értem, kifejtenéd kérlek?

2020. nov. 4. 14:22
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát én sem nagyon értem. Ha már megvan a telefonszáma akkir azt valahogyan el kellett hogy kérje, ergo ennyiből élőben is beszélgethet vele. Ha meg messengeren akkor hogy? Bocs a kutya rálépett a telómra, megnyitotta a facebookot kikereste mint ismerőst és felhívta?

De ha velem csinálna ilyet egy srác annyit mondanék hogy hát jó, akkor szia. Hiszen azt gondolnám hogy akkor biztos valaki mást akart hívni hogy beszéljen vele.

2020. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta viberen fogja felhívni, van egy csoport ahol nafyon
2020. nov. 4. 20:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, előbb elküldte mint szerettem volna, mindjárt befejezem
2020. nov. 4. 20:29
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóval viberen van egy csoport amibe nagyon sok diák a suliból bent van, tehát valószínűleg onnan szerezte meg a telefonszámát, mert tudtommal még sosem beszélt vele, tehát kizárt, hogy személyesen elkérte volna.
2020. nov. 4. 20:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, honnan tudja a telefonszámát a lány, és honnan tudná a fiú, hogy ki hívta. Nem jó, inkább beszélgetést kellene kezdeményezni vele, meg kellene kérdezni, hogy tetszik az új suliban v. bármit.
2020. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Onnan tudja a telefonszámát, hogy a viber kiírja, és mivel van egy csoport ahol mindketten bent vannak, ezért a résztvevők közül kikereste és meg tudta nézni.

Ma hívta fel, mikor legutoljára beszéltünk azt mondta még nem válaszolt.

2020. nov. 5. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!