Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és van egy két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és van egy két éves kapcsolatom. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
(A baratom szinten 16 marciusban 17) Olyan kérdésem lenne, hogy eleinte a szüleim nagyon szerettek a barátom, éjjel nappal nálunk volt. Most az utóbbi két hónapban ugy néznek rá mint aki embert ölt. Volt most olyan hogy elvették a telefonom és kéthétig semmilyen formában nem beszélhettem vele, mikor vissza kaptam és újra elkezdtünk beszélni azt mondták költözzek el ne tegyem tönkre az életünk stb. (Peresz mikor elindultam nem engedtek). Azt, hogy találkozzunk semennyire nem engedik. Tényleg nagyon durva a helyzet nem csak annyjra mint amit itt leírtam. Lelkileg teljesen tönkre vagyok menve, teljesen kikészültem ezmiatt a dolog miatt. A barátom szülei arra gondoltak, hogy költözzek hozzájuk. Úgyhogy igazából az érdekelne, hogy kinek az engedélye kell hozzá? Kitől kérjek ez ügyben felvilágosítást? Mire számíthatok, a gyámügy mennyire fogja engedélyezni a kérelmem? Köszönöm válaszotok!

2020. nov. 9. 04:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt ki felejtettem, hogy elég komlyak a szándékaink a jővőnkkel kapcsolatban. (Szóval ez nem egy ilyen "gyerek szerelem"). A barátom már gyűjt közös házra, már a babáról is volt szó (de természetesen az még évek kérdése). Már el is jegyzett egy éve, gyűrűvel (amiről senki nem tud csak nekünk ilyen jelkép..)
2020. nov. 9. 05:16
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
18-ig mindenképp várj a költözéssel. Valami oka csak van hogy eddig szerették, most meg nem.
2020. nov. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
De miért tiltják most?? Valami kiváltó ok biztosan volt, mert nem változik meg egy értelmes felnőtt hozzáállása csak így. Kicsit sántít azért a történet, hogy egyik nap minden happy, egész nap lehetett ott az udvarló, utána meg már a telefont is elveszik, hogy ne beszélj vele. Kiváltó ok biztos volt. Ha olyan lehet tényleg jobb ha a szüleidre hallgatsz, ők tényleg szeretnek téged, csak jót akarnak neked. Meg történjen bármi ők akkor is a szüleid maradnak. 14 évesen jöttetek össze, már ha 16 vagy, akkor nagyon fiatalon. Pasid még lehet, de szülőd már nem. Ha miatta megromlik a kapcsolatod a szüleiddel, azt vissza nem tudod már csinálni.
2020. nov. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ha nem költözök el, 16 évesen elmehetek az engedélyük nélkül pl. a barataimmal találkozni?
2020. nov. 9. 08:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudnak valamit amit te nem
2020. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
“Komolyak a szandekaim”🤣ez cuki...majd par ev mulva is ezt mondd,de legalabb hulye ne legyel hogy babat csinaltatsz amikor meg nem is eltel...
2020. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd mg a szüleidet, hogy miért utálták meg ennyire a fiúdat? Ennek nyomós oka van, jogod van tudni.
2020. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Amíg nem vagy 18 éves, azt csinálsz, amit a szüleid megengednek neked.
2020. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha a azüleid nem bántanak, nem vernek, nem éheztetnek, nem hanyagolnak el semmilyen téren, akkor a gyámügynek NINCS oka, hogy közbelépjen.
2020. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

A pasid szülei ezt hogy gondolják? Vesznek egy ügyeletes puncit koszt-kvártélyért?

A szüleid rendőrrel vitetnek haza, ha titokban átköltözöl!

2020. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!