Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki egy hét alatt tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki egy hét alatt tud lépni egy két éves kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Az exemmel három hete szakítottunk és nemrég tudtam meg, hogy a szakításunk után egy héttel rá összejött mással, úgy hogy két éves volt a kapcsolatunk. Én magamból kiindulva elég nehezen hinném el, hogy ilyen hamar túllépne ezen a kapcsolaton. Én tényleg csak magamból indulok ki, hiszen én még most se dolgoztam fel teljesen. Egyszerűen csak érdekelne, hogy neki ebből komolyabb kapcsolata lesz vagy csak engem akar-e felejteni?

2018. nov. 1. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
én egy nap alatt tovább léptem. egyszerűen azért, mert durva és erőszakos 'férfi' (nem is nevezném annak az ilyet) volt a párom. persze ha egy jó tökéletes kapcsolatról lenne szó, biztos másképp látnám. jelenlegi párommal el se tudom képzelni a szakítást.
2018. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik fél vagy, feltételezem, hogy a lány, de ha nem, akkor bocsi. Először is sajnálom..


Valószínűsítem, hogy már a szakítás előtti hetekben, rosszabb esetben hónapokban megismert valaki mást, aztán túlságosan összemelegedtek... így történhetett, hogy ennyire hamar összejöttek, hiszen már jól ismerhették egymást.

2018. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Logikám szerint az, aki felszámolja a kapcsolatot, az képes erre, de nem felejti el, csak hát, nem bírta tovább, tehát felszámolta és máshol keresett rövid időn belül vigaszt.. Ellenben akit elhagynak, az talán évek múlva sem tudja feldolgozni véglegesen. Egyénenként változó...
2018. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen én lennék a lány. Voltak néha vitáink, de nem mondanám azt, hogy döglödő kapcsolat volt. Egyszerűen az egyik veszekedésünknél jobban elszaladtak az indulatok és így lett végül a szakítás.
2018. nov. 1. 23:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 2 év után egy kisebb, vagy nagyobb vita sem szabadna, hogy véget vessen a kapcsolatnak, ezt meg kell tudni beszélni.. Valszeg akkor a fiú nem volt elég érett erre.. Egyébként hány évesek vagytok?
2018. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
16 ami tudom elég fiatal. Visszatekintve 14 évesen jöttünk össze, ami meg elég gyerekszerelem volt.
2018. nov. 2. 00:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Igazából ez teljesen változó! :) Nekem az egyik barátnőm közel egy évig nem tudott túllépni rajtam.

Viszont előfordulhat az is amit te írtál, hogy csak felejteni szeretne téged.

Tudom, hogy fáj és rosszul esik, de akkor neked is túl kellene lépni és ha nem is egyből fejest ugrani egy kapcsolatba, de nyitottnak lenni.


F/23

2018. nov. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy volt a szerelem akkor idő kell míg feldolgozza a szakítást, elvégre ilyenkor újra fel kell építenie magát, üresebb lesz az élete. A leírtakból nekem az jön le, hogy ő már korábban elhidegült tőled, talán már B terve is volt, mi lesz szakítás után. Ha meg csak felejteni akar az nem korrekt a másik lánnyal szemben, nagyon csúnyán megbánthatja...
2018. nov. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Én a környezetemben azt vettem észre, hogy azok akik a szakítás után hamar összejönnek mással azok végül hamar és mennek szét, de gondolom ez helyzet és ember függő.
2018. nov. 2. 10:35
 10/12 A kérdező kommentje:
*is
2018. nov. 2. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!