Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1.kérdés:Miért mondják azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1.kérdés:Miért mondják azt nekem a heverjaim hogy "te össze illesz avval a csajjal aki visszautasított téged"? UI:Egy picit hallgatóztam és hallottam hogy annak a csajnak is ugyan ezt mondják a barátai.

Figyelt kérdés
2.kérdés:Baj ha megvédem azt a lányt aki visszautasított ?
2020. nov. 9. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem avval, hanem azzal.
2020. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-ső bocsi már megint az az autokorrektur volt.
2020. nov. 9. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

1-es: az avval/evvel is helyes nyelvtanilag.


1. Valószínűleg azért mondták ezt a haverjaid és a csak barátai, mert tényleg így gondolják. Lehet, hogy hasonló az érdeklődési körötök, meg ilyenek, és ezért úgy gondolják, hogy jó pár lennétek. Sajnálom, hogy visszautasított!


2. Sose baj, ha megvédesz valakit.

2020. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, bizony! A 3.-nak igaza van! Mindegy, hogy melyiket írod vagy mondod, mert mindkét forma helyes. Bővebben: Magyar Helyesírás Szabályai c. könyv bármelyik kiadása!!!

A többi válaszával is egyet értek a 3.-nak.

2020. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Képzeljétek ki derűlt hogy a csaj azért utasított vissza mert mért hogy mint szólok hozzá hogy hogy nézz ki, meg ilyenek.
2020. nov. 11. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Sejtem, hogy mit akartál írni a 7.üzenetben, tehát azt ajánlom, hogy közelíts újra. Aztán kialakul valami pro vagy kontra.
2020. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#8-as már közelítettem felé és beszéltem is vele. De még nem szeretnék vele jobban közelségbe kerűlni. Gondolom sejted hogy mit akarok kihozni ebből ?
2020. nov. 11. 14:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és kiderűlt valami a lányról aki tetszik nekem hogy "Szociális szorongó".
2020. nov. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!