Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány barátom, akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom, akivel nagyon hasonlóak vagyunk, ugyan olyan a stílusunk stb, szoktunk sokat beszélgetni meg minden. Szerintetek ha kicsit jobban néznék ki, akkor lenne nála esélyem? 16F

Figyelt kérdés
Jelenleg van rajtam egy kis súlyfelesleg, ami miatt nincs nagy sikerem a lányoknál, de ha leadnám szerintetek lenne nála esélyem?
2020. máj. 11. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha téged ez zavar, akkor igen! Egyébként ha csak emiatt nincs esélyed több lánynál, akkor ő is buták, viszont akkor legalább tudod, min kell változtass, ha tényleg szeretnéd;)
2020. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak ezen múlik, hogy van-e esélyed nála. Persze segíthet. ;) Voltam hasonló szituban, ezért inkább azt mondom, többet segít, ha érezted vele, hogy részedről több is lehetne.
2020. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem pont nem az alkatod miatt fog szeretni, és ha barátok vagytok és eléggé bizalmi kapcsolatban vagytok, akkor az érzésekkel, meg beszélgetésekkel sokkal több esélyed van, és lehet, úgy is elkezd többet érezni irántad... hiszen, ha megosztod vele a bizalmas dolgaidat, mellette állsz, ő is hasonlóan fog tenni valószínűleg és azzal többet elérhetsz
2020. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha bejönnél a lánynak, akkor úgy fogadna el téged ahogy vagy.

De általában ha valaki lefogy a kiszemeltje miatt, akkor sem fog kelleni az illetőnek mert belsőleg ismeri és csak barátként/haverként tud rá rekinteni.

Inkább magad miatt fogyj le, az sokkal motíválóbb.

2020. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!