Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki ilyet mondana...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ilyet mondana nektek, akkor ti sem foglalkoznátok vele?

Figyelt kérdés

Folyamatosan rám irkál egy srác, úgy hogy én nem is keresem. Néha szoktunk beszélgetni, szoktam neki segíteni németből, sőt amikor megszorult akkor is kisegítettem. Gyakran van mégis hogy provokál és amikor kiállok magamért akkor ő azt úgy állítja be mintha én lennék hisztis, iszonyatos jelzőket ír le nekem, pl. azt hogy nem tud rám felnézni. Azt nem értem hogy ha ennyire nem tud rám felnézni, minek kell neki a segítségem meg minek írogat rám...nagyon elegem van, le is tiltottam



17/L


2020. nov. 18. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha letiltottad akkor miért írsz ki róla kérdést? Akkor már ne foglalkozz vele, éld az életed. Engem is megtalálnak ilyen fiúk, de ha bánt vagy provokál valamivel akkor hagyni kell. Csak vissza igazolást akar hogy jaj de menő. Azért megkérdezhetem hogy mégis mivel provokál?
2020. nov. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne segíts olyan embernek aki nem tisztel, nem becsül meg, és még csak nem is értékeli a segítséged. Én a helyében egy rossz szót nem mondanék rád, hálás lennék és azt mondanám "pfu köszi, jövök neked egyel". De szegény srác, kicsit hülye szegény, meg nem tudja mi hogy illik. Jól tetted hogy letiltottad, mert lehet hogy csak kihasznált
2020. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

teljesen egyetértek #2 vel

ha vki segít nekem minimum egy thx

17/f

2020. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!