Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek normális lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális lányok?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem egy lányt, neki mindenben első voltam, nagyon sokáig nem mert elköteleződni, de tudtuk, hogy szeretjük egymást, végül összejöttünk, kicsit több, mint egy hónapig minden tökéletesen ment, aztán hirtelen szakítottunk, kiderült, hogy van neki egy másik fiú, én arra asszociáltam, hogy amiatt szakított velem, de olyan dolgokat éltünk át a lánnyal, amik nagyon komolyak, érzelmileg mindent megadtam neki amire csak vágyott, de ő mégis ezt tette velem, mindig csak egy normális kapcsolatra vágytam, de szerelem nélkül az nyilván nem megy, de így szerelmesen is csak csalódás ért, most olyan gyűlölet van bennem ami feloldhatatlan...hol vannak a normális lányok, akik nem labilisak semmilyen szempontból, hanem normális kapcsolatot tudnak teremteni?!
2020. nov. 22. 20:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ebbe a kategóriába került a kérdés, mire észrevettem már leírtam mindent
2020. nov. 22. 20:51
 2/7 anonim válasza:
89%
Az egész világ nemnormális. Mitől lennének hát normális lányok. Előbb utóbb mindenki megcsömörlik ebben a világban.
2020. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Én sem találok, már lemondtam a barátnőről. Csinálom kamionra a jogsit tavasszal meglesz, beülök ott magam ura vagyok
2020. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedésből, de amúgy nem vagy a magad ura?
2020. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
35%
Talán az volt a gond, hogy pénz már nem áldoztál rá, csak érzelmeket.
2020. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Először fogalmazd már meg mi az a " normális " ?
2020. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
talán mert pont nem erre vágyott mint amit adtál neki, egy hónap alatt lehet még nem állt készen hogy te ráenged az összes érzelmed, legközelebb legyél türelmesebb és lazább csak érezétek jól magatokat nem kell ennyire görcsösen
2020. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!