Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális lányok?

Figyelt kérdés

Sokszor a normálisnak tűnő lányok is annyira felszínesnek, beképzeltek.

Szerintem már sosem lesz senkim, évek óta szeretnék nagyon barátnőt, de még csak egy arra alkalmas lányt sem tudtam találni. Olyan rossz hogy nem tudom milyen boldog párkapcsolatban lenni.


2020. szept. 26. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
2020. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert erősen a szinted felett ismerkedsz.
2020. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi neked a normális?
2020. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted az a "normális" lány, aki összejönne veled.

Aki meg nem akar összejönni, az "beképzelt"?

2020. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
"De miért jön mindenki szembe az autópályán?" - Kérdező
2020. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, csak elbújtak előled. :P
2020. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Neked az a bajod hogy sörhassal, 170 centisen akarsz modell típusú lányt.


Jó álmodozást!

2020. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs sörhasam:D én 190 vagyok:)
2020. szept. 26. 13:14
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

"Neked az a bajod hogy sörhassal, 170 centisen akarsz modell típusú lányt.



Jó álmodozást!"


Ezt amúgy miből szűrtétek le? Elolvastam a kérdező kérdését, viszont semmit tényleg semmit nem találtam a külsejéről. Nekem volt dolgom olyan nővel akiről előre tudtam, hogy beképzelt, így már már azon lepődtem meg, hogyha nem volt annyira az. :D Egy olyan nővel is volt dolgom nemrég, aki ránézésre rendes és ártatlan, amikor jobban megismertem kimutatta a foga fehérjét, az előzőnél is rosszabb volt. Nem hittem, hogy olyan is létezik. Erre az oldalra vagy csodaemberek járnak, akik egy kérdés alapján elhiszik, hogy a kérdező milyen pasi és kiknél próbálkozik, vagy csak olyanok, akik okoskodnak össze vissza. Mert a kérdező jelenségét én is tapasztaltam különféle nőknél, nyilván nem mindenki olyan, csak rettenetes hogy némelyik nő mit képzel magáról, csak van akiről ez akkor derül ki, hogyha megismerem. Pedig nekem aztán jó az alakom, nincs sörhasam.:)

2020. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem már nem az a bajom, hogy nincs normális, hanem szabad nincs! Komolyan, mindenki foglalt...
2020. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!