Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 16 évesen még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 16 évesen még nem volt barátom? 16l

Figyelt kérdés

Már eddig minden barátnőmnek van/volt barátja csak nekem nem:(

A szüleim mindig azt mondják hogy van,még időm csak félek hogy ha majd a jövőben ismerkednék sokan azért offolnak mert nem volt még barátom:(

Ez tényleg gáz?



2020. nov. 24. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Igen, már szülnöd kellett volna. Csak vicceltem. Egyáltelán nem gáz. Még szinte gyerek vagy. Ha 26 évesen nem lesz, na az már gáz lesz. Mondom ezt 39 éves impotens szűz férfiként.
2020. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem gáz, sőt, rengeteg fiúnak/férfinak bejön, ha ő neked az első.


A környezeted pedig ne érdekeljen, és pláne ne rohanj bele emiatt egy kapcsolatba! Várd meg, míg valakivel szépen kialakul, nem kell elsietni, tényleg ráérsz még!

2020. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
87%

Ezért nem fognak offolni ne parazz. Talán meg örülnek is neki, hogy ők lesznek az elsők.


Amúgy meg ha ismerkedni akarsz akkor menj el a barátnőiddel bulizni. Jó nem most, majd ha ennek a fos koronanak vége van. Esetkeg addig töltsd le a tindert. Sokan használják (fiatalok is) és nem para az se.


De ha téged ez nem zavar akkor nincs baj.

Mert igazából egyáltalán nem gáz.

2020. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem az, én is 16 éves vagyok és sosem volt még barátom.
2020. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
nem
2020. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Abszolút nem gáz az egész. Ne a többieket nézd, jó igaz lehet hogy nekik előbb volt/van valakijük mint neked, de ez nem gond. Nekem 19 évesen volt az első barátnőm, szerinted erre hogy reagáltak a többiek? Aztán a mostani barátnőmnek én voltam az első barátja, és pedig ő is vagy 20 volt. Ez majd jön amikor jön, viszont ne görcsölj rá. Tényleg.

22/f

2020. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem nem gáz kicsit sem! Legalább nem sieted el😊 hidd el ha majd eljon a megfelelo partner o nagyon fog orulni neki hogy az elso neked o.😊 Legalabb igy nem szalatsz bele, sok kis bonyodalmas tini kapcsolatba, stb stb..
2020. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért, most akarsz házasodni 18 évesen?!
2020. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 vagyok, és még nem volt kapcsolatom, ezt persze nem azért írom, hogy kezdjetek sajnálni, hanem azért, hogy felhívjam a figyelmet arra, hogy sem én, te meg aztán főleg nem vagyunk elkésve. Majd jön, ha jönnie kell. Nagyon kevés olyan ember van, aki egész életét teljesen egyedül éli le.
2020. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 koloshortos ***** válasza:
29%
Ha más rib@c neked is annak kell lenni?
2020. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!